Porto kawalerka z ogrodem w promocyjnej cenie! P.0M08

Deweloper: Robyg

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
471 000
 • Liczba pokoi
  1
 • Piętro
  Parter piętro
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Letnica
Letnicka 
Cena za m2
15 879,97
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
29,66 m2

Treść ogłoszenia

PORTO. Nadmorskie apartamenty
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje. Wystarczy jednak wybrać się na krótki spacer, by wpaść prosto w kolorowy, miejski zgiełk.
Blisko morza, blisko zieleni…
16 eleganckich, minimalistycznych budynków wyłania się z morza zieleni przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami i piękną panoramą, zanurzone w bujnej okalającej je roślinności, zapewniają kameralną i relaksującą atmosferę. Położone niedaleko Zatoki Gdańskiej, oferują widok na morze a jednocześnie swobodny dostęp do atrakcji aglomeracji miejskiej.
Elewacje wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymane w wyciszonym kolorze plażowego piasku cieszą oczy i koją nastrój. Drewniane tarasy przywodzą na myśl plażowe konstrukcje molo podczas gdy ekskluzywne, dwupoziomowe lobby z portierem zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
Eleganckie, przejrzyste niczym lustro wody, szklane tafle balkonowych balustrad i panoramiczne okna, pozwalają światłu wypełnić po brzegi wnętrze apartamentów.
Nastrojowe, przestronne tarasy dachowe i widok na morze oraz ogród, podnoszą poczucie codziennego komfortu.
Swoją przystań w PORTO mają również dzieci. Bogato wyposażone, liczne place zabaw, nawiązujące do nadmorskiego charakteru inwestycji zachęcają najmłodszych do ruchu na świeżym powietrzu i zapewniają im przyjazną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

W ramach oferty mieszkań z tego osiedla przedstawiamy Państwu:
Mieszkanie 1-pokojowe na parterze z ogródkiem o pow. 31,21 m2. W mieszkaniu pokój z aneksem kuchennym o pow. 23,29 m2, łazienka o pow. 4,37 m2 i hol 2,00 m2.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64612520
 • Data wprowadzenia: 07.12.2021
 • Aktualizacja: 22.02.2022