Riverfront - Apartamenty gotowe do odbioru

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
759 000
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2019 r.
Adres
Gdańsk Dolne Miasto
Kamienna Grobla 30
Cena za m2
9 172,21
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
82,75 m2
Typ ogrzewania
C. o. miejskie

Treść ogłoszenia

APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU w Gdańsku, w nowoczesnym apartamentowcu RIVERFRONT. Położony nad rzeką Motławą, w pieszej odległości od gdańskiej starówki stanowi ciekawą propozycję zarówno dla tych, którzy chcieliby zamieszkać w historycznym centrum miasta jak i dla tych, którzy poszukują mieszkań w celu inwestycyjnym. Standard wykończenia budynku spełnia wszelkie współczesne wymogi: monitoring, eleganckie klatki, cichobieżne windy. RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Lokalizacja – inwestycja – miejsce
adres: Kamienna Grobla 30, Gdańsk

RIVERFRONT APARTMENTS inwestycja zrealizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku przez dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. Budynek powstał w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach otrzymują nowe życie. Inwestycja położona jest nad brzegiem Nowej Motławy zaledwie 1300 m od serca Starego Miasta. Na wyciągnięcie ręki Gdańsk ze wszelkimi udogodnieniami komunikacyjnymi, zapleczem handlowym, usługowym oraz edukacyjno-kulturowym. Tuż obok wypożyczalnia sprzętu wodnego, rozległe tereny sprzyjające miejskim spacerom i rowerowym wycieczkom. Wolisz tereny zielone – Gdańskie Bastiony oddalone są tylko o 650 m.

W budynku: trzy osobne wejścia, każde z przestronnym elegancko wykończonym holem, 84 apartamenty zlokalizowane na pięciu kondygnacjach, 2 hale garażowe, wygodna komunikacja wewnętrzna - cichobieżne windy.

Możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej – 40 000,00 zł

Możesz zamieszkać w centrum miasta, a jednocześnie uniknąć jego zgiełku. Budynek położony jest w cichej i spokojnej części Gdańska.

ZAKUP OD DEWELOPERA. Zapraszam na prezentację.

Posiadamy również inne oferty w tej lokalizacji. Zobacz na www.riverfront.pl
 • Numer ogłoszenia: 62986281
 • Data wyróżnienia: 12 grudnia 2019
 • Data wprowadzenia: 28 października 2019
 • Aktualizacja: 27 sierpnia 2020
 • Wyświetleń: 592
 • Wyświetleń na liście: 11 012