Riverfront - Apartamenty gotowe do odbioru

powrót do listy

Riverfront - Apartamenty gotowe do odbioru

672 678 zł
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2019 r.
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 7
Cena
672 678
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2019 r.
Adres
Gdańsk Dolne Miasto
Kamienna Grobla 30
Cena za m2
7 990
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
84,19 m2

Treść ogłoszenia

APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU w Gdańsku, w nowoczesnym apartamentowcu RIVERFRONT. Położony nad rzeką Motławą, w pieszej odległości od gdańskiej starówki stanowi ciekawą propozycję zarówno dla tych, którzy chcieliby zamieszkać w historycznym centrum miasta jak i dla tych, którzy poszukują mieszkań w celu inwestycyjnym. Standard wykończenia budynku spełnia wszelkie współczesne wymogi: monitoring, eleganckie klatki, cichobieżne windy. RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw na Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstał w otoczeniu pięknych, przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach, dzięki funduszom UE, otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek znajduje się przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Całość dopełnia idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Inwestycja Riverfront Apartments znajduje się w Śródmieściu, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Riverfront Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments pozostało na sprzedaż 40 mieszkań o powierzchniach od 44 do 122 metrów kwadratowych.
Obecnie dostępne są lokale:
 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 87 m2 (16 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 108 m2 (11 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 122 m2 (1 mieszkanie)

Oferty z inwestycji Riverfront Apartments

Ogłoszenie premium

Cena

721 645 zł

Aktualizacja: 13 dni temu
Ogłoszenie premium
+48516... Zadzwoń
Kamila Rużyńska
Adres
Gdańsk Dolne Miasto
Kamienna Grobla 30
Ważne jeszcze 79 dni (do 27.06.2020)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie

Riverfront Apartments

Inwestycja powstała w dzielnicy Dolne Miasto - w otoczeniu kamienic i w okolicy, która w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymuje nowe życie. Dodatkowo inwestycja jest położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciwko południowego cypla Wyspy...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe
riverfront.pl
 • Numer ogłoszenia: 63342178
 • Data wyróżnienia: 26 marca 2020
 • Data wprowadzenia: 26 marca 2020
 • Wyświetleń: 482
 • Wyświetleń na liście: 5 670
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS