Traffic - lokal usługowy B.3 - Blisko centrum - Siedlce

Deweloper: Domesta
Gdańsk Siedlce
Struga
1 2021 28.8 m2
460 512 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 11
Cena
460 512
 • Liczba pokoi
  1
 • Rok budowy
  2021 r.
Adres
Gdańsk Siedlce
Struga
Cena za m2
15 990
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Termin wydania
30-09-2021
Nr oferty
2585
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
28,80 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Internet

Treść ogłoszenia

Traffic to synergia nowoczesności i funkcjonalności, która charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem ciekawych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Dzięki lokalizacji na styku z zielonym sercem dzielnicy, Parkiem na Zboczu, mieszkańcy w pełni będą mogli korzystać z tego, co daje natura, nie rezygnując ze swobodnego dostępu do centrum miasta i wielkomiejskiego stylu życia.

Lokalizacja inwestycji

Bliskość głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz sąsiedztwo pętli tramwajowo – autobusowej Siedlce, umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się po Gdańsku oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. Doskonale rozwinięta infrastruktura usługowa pozwala na załatwienie wielu spraw życia codziennego w najbliższym sąsiedztwie. Tuż za terenem osiedla znajduje się Park na Zboczu z kompleksem umożliwiającym rekreację na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Tuż obok osiedla znajduje się nowoczesna pętla tramwajowo-autobusowa, dzięki czemu przez całą dobę podróże nie tylko do centrum, ale także w kierunku Moreny czy południowych dzielnic Gdańska są dostępne właściwie spod drzwi własnego domu. Dodatkowo przed budynkami przebiega nowa ścieżka rowerowa, będąca częścią rozwiniętej w Gdańsku sieci dróg rowerowych.

Edukacja

W najbliższej okolicy osiedla Traffic znajduje się - Szkoła Podstawowa nr 1, 8, 14, 43, 2 oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7. W sąsiedztwie zlokalizowane są również punkty przedszkolne publiczne i prywatne.

Sklepy i usługi

Okoliczna infrastruktura usługowa jest znakomicie rozwinięta, w sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji oraz kawiarni. Na parterze, od strony ulicy powstaną także lokale usługowe, dzięki czemu codzienne sprawunki załatwić będzie można tuż obok domu. Dzięki swobodnemu dostępowi do Śródmieścia ułatwiony jest również dostęp do miejsc kultury – teatrów, kin, bibliotek czy klubów.

Sport

Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowano salę fitness z niezbędnym wyposażeniem do realizacji swoich planów treningowych. Na terenie osiedla znajdują się również urządzenia siłowni zewnętrznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proekologicznego stylu życia, wewnątrz osiedla zaaranżowano halę rowerową na 130 stanowisk. Bliskość tras rowerowych zapewni kolejny sposób na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. W pobliskim Parku na Zboczu znajdują się: siłownia plenerowa, boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw dla dzieci oraz ławki z widokiem na okolicę.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Wszystkie oferty

Ogłoszenie podstawowe

460 404 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

455 112 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

455 112 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu
Ogłoszenie premium

454 099 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

467 111 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu
Ogłoszenie premium

Dział Sprzedaży Domesta Sp. z o.o.

586704... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Siedlce
Struga

Traffic

Tuż obok osiedla znajduje się pętla tramwajowo-autobusowa, dzięki czemu przez całą dobę możliwe są podróże do centrum, a także w kierunku Moreny czy południowych dzielnic Gdańska. Przed budynkami przebiega też nowa ścieżka rowerowa. W okolicy...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe

Firma

domesta.com.pl
Ważne jeszcze 364 dni (do 21.10.2022)
 • Numer ogłoszenia: 63404032
 • Data wyróżnienia: 11.10.2021
 • Data wprowadzenia: 06.05.2020
 • Aktualizacja: 21.10.2021
Zadzwoń E-mail