Trevo - ustawne mieszkanie 3-pokojowe (59,83 m2) z balkonem (5 m2)

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10
Cena
445 000
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Gdańsk Osowa
Homera 
Cena za m2
7 437,74
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Iii kwartał 2020
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
59,83 m2
Typ ogrzewania
Kotłowania gazowa
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia

Treść ogłoszenia

Ustawne mieszkanie 3-pokojowe (59,83 m2) ze słonecznym balkonem (5 m2) w nowej inwestycji TREVO - Gdańsk Osowa

Numer mieszkania: A14
Powierzchnia: 59,83 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: I piętro
Gotowe: III kwartał 2021
Dodatkowo: balkon

Opis mieszkania:
Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,19 m2) to idealne miejsce do wypoczynku dla całej twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie sypialnie (12,15 m2 i 8,56 m2) oraz łazienkę (4,93 m2). Wejście do pomieszczeń poprzedza przestronny hol (8,71 m2). Do mieszkania przynależy też słoneczny balkon (5,0 m2). W budynku zaprojektowano miejsca parkingowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Przed budynkiem przygotowane zostaną zewnętrzne miejsca parkingowe na grodzonym terenie - do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Trevo.

Opis inwestycji:
Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu wygodne mieszkania!

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. W budynku powstaną także praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Na lokalizację Trevo deweloper wybrał gdańską ulicę Homera - jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc Osowej. Główną arterię tej dzielnicy - ulicę Wodnika - dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że gdańska Osowa nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, szybko rozwija się infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.

Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia - na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trevo będzie gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.
 • Numer ogłoszenia: 63846176
 • Data wyróżnienia: 27 października 2020
 • Data wprowadzenia: 23 października 2020
 • Aktualizacja: 27 października 2020
 • Wyświetleń: 85
 • Wyświetleń na liście: 14 219