Trevo: wygodne mieszkanie 3-pokojowe (41,75 m2) z ogrodem (9 m2)

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11
Cena
309 000
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Gdańsk Osowa
Homera 
Cena za m2
7 401,20
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Iii kwartał 2020
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
41,75 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Ogródek
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska

Treść ogłoszenia

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe (41,75 m2) z ogrodem w inwestycji TREVO - Gdańsk Osowa

Mieszkanie: B1
Powierzchnia: 41,75 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: parter
Gotowe: III kwartał 2021

Opis mieszkania:
Pokój dzienny z aneksem kuchennym (15,02 m2) to idealne miejsce do wypoczynku dla całej twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie sypialnie (7,35 m2 i 7,53 m2) oraz ustawną łazienkę (4,07 m2). Wejście do pomieszczeń poprzedza przestronny hol (6,12 m2). Do mieszkania przynależy też zielony ogród (9 m2) z częścią utwardzoną. W budynku zaprojektowano miejsca parkingowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Przed budynkiem przygotowane zostaną zewnętrzne miejsca parkingowe na grodzonym terenie - do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Trevo.

Opis inwestycji:
Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu wygodne mieszkania!

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. W budynku powstaną także praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Na lokalizację Trevo deweloper wybrał gdańską ulicę Homera - jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc Osowej. Główną arterię tej dzielnicy - ulicę Wodnika - dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że gdańska Osowa nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, szybko rozwija się infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.

Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia - na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trevo będzie gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

 
 • Numer ogłoszenia: 63699207
 • Data wyróżnienia: 16 września 2020
 • Data wprowadzenia: 31 sierpnia 2020
 • Aktualizacja: 3 września 2020
 • Wyświetleń: 376
 • Wyświetleń na liście: 30 909