Trevo: wygodne mieszkanie 3-pokojowe (56,97 m2) z ogrodem (12,0 m2)

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11
Cena
419 000
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Gdańsk Osowa
Homera 
Cena za m2
7 354,75
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Iii kwartał 2021
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
56,97 m2
Typ ogrzewania
Kotłownia gazowa
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Winda
 • Ogródek
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska

Treść ogłoszenia

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe (56,97 m2) ze słonecznym ogrodem (12,0 m2) w nowej inwestycji TREVO - Gdańsk Osowa

Mieszkanie:
A2
Powierzchnia: 56,97 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: parter
Gotowe: III kwartał 2021

Opis mieszkania:
Ustawny pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,85 m2) to doskonałe miejsce wypoczynku dla twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie wygodne sypialnie (9,44 m2 i 9,10 m2) oraz ustawną łazienkę (4,53 m2). Wejście do pomieszczeń poprzedza praktyczny hol (9,05 m2). Do mieszkania przypisany jest także słoneczny ogród (12,0 m2). W budynku zaprojektowano miejsca parkingowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Przed budynkiem przygotowane zostaną zewnętrzne miejsca parkingowe na grodzonym terenie – do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Trevo.

Opis inwestycji:
Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu wygodne mieszkania!

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. W budynku powstaną także praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Na lokalizację Trevo deweloper wybrał gdańską ulicę Homera - jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc Osowej. Główną arterię tej dzielnicy - ulicę Wodnika - dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że gdańska Osowa nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, szybko rozwija się infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.

Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia - na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trevo będzie gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.
 
 • Numer ogłoszenia: 63759440
 • Data wyróżnienia: 23 września 2020
 • Data wprowadzenia: 21 września 2020
 • Aktualizacja: 29 września 2020
 • Wyświetleń: 167
 • Wyświetleń na liście: 13 655