Valor - gotowe do odbioru mieszkanie 4-pokojowe (61,96) - Rumia Janowo

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 18

Valor - gotowe do odbioru mieszkanie 4-pokojowe (61,96) - Rumia Janowo

Cena

617 000

 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  3
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Rumia Janowo
Dąbrowskiego 44
Cena za m2

9 958,04

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
61,96 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Gotowe do odbioru
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia

VALOR już gotowy! Poznaj najpiękniejszą kamienicę miejską w RUMI JANOWO - ul. Dąbrowskiego 44 - ostatnie wolne mieszkania i lokale usługowe - zapraszamy!

Mieszkanie nr 30
Powierzchnia: 61,96 m2
Liczba pokoi: 4
Kondygnacja: III piętro
Dodatkowo: balkon
Lokalizacja: Rumia Janowo, ul. Dąbrowskiego 44
Gotowe do odbioru

Opis mieszkania:
Mieszkanie posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym (16,59 m2), trzy wygodne sypialnie (11,89m2, 7,87m2, 7,87m2) oraz łazienkę (4,69 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia korytarz (11,40 m2) z miejscem na dwie duże szafy. Lokal wyposażono w balkon z zachodnią wystawą (5,64 m2). Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego ponadstandardowa wysokość, która wynosi 2,8m.
Opis budynku:
W budynku przygotowana została hala garażowa z miejscami parkingowymi, dodatkowo na wewnętrznym terenie inwestycji, przygotowane są miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców – dodatkowo dwa z nich wyposażyliśmy w ładowarki do samochodów elektrycznych. Do każdego z mieszkań przypisane są także komórki lokatorskie. W hali garażowej znajduje się ponadto duża rowerownia, w której zamontowaliśmy liczne uchwyty na rowery.

O inwestycji:
Valor to nowoczesna kamienica miejska, którą wybudowaliśmy w Rumi Janowo, przy ulicy Dąbrowskiego 44. W tym stylowym, doskonale zaprojektowanym budynku, przygotowaliśmy 42 mieszkania o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2 oraz 8 lokali usługowych. Każde z mieszkań wyposażone jest w słoneczny balkon, zaś mieszkania na najwyższej kondygnacji - w piękne tarasy widokowe.

Dla większej wygody mieszkańców, w budynku dostępne są dwie cichobieżne windy, hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli wybranych mieszkań, dostępne są także na terenie zewnętrznym.

Nasza nowa inwestycja została zaprojektowana z najwyższą starannością - prostą, ale niezwykle efektowną bryłę budynku, nawiązującą swoim charakterem do gdyńskich kamienic, ozdobiliśmy szlachetnymi płytami spiekowymi. Z równą starannością przygotowaliśmy wszystkie części wspólne tego wyjątkowego projektu - klatki schodowe zachwycają swoją urodą, ciesząc nowych mieszkańców budynku Valor. Na dachu budynku zainstalowaliśmy system paneli fotowoltaicznych, które zasilą w prąd części wspólne budynku, obniżając tym samym koszty utrzymania.

Valor powstał w wyjątkowym, niezwykle dogodnym miejscu - w Rumi Janowo, na wysokości nowo wybudowanego węzła komunikacyjnego, zaledwie parę kroków od stacji kolejki SKM. Tak dobra lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację z Gdynią, Sopotem i Gdańskiem. Tym samym, mieszkańcy budynku Valor mogą korzystać ze wszystkich udogodnień aglomeracji Trójmiasta i okolic!

Ulica Dąbrowskiego, przy której wybudowany został Valor, to jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Rumi Janowo – zlokalizowane są tu liczne sklepy, punkty usługowe, centra handlowe i supermarkety. Tuż obok naszej nowej inwestycji, dostępna jest szkoła podstawowa, blisko stąd także do świetnego liceum. Ulica Dąbrowskiego w miejscu, w którym powstał Valor, ma charakter spacerowy, a teren wokół naszego budynku porośnięty jest pięknym starodrzewiem, który pozostawiliśmy w niezmienionej formie. Tak, by piękna zieleń cieszyła wszystkich nowych mieszkańców Valoru.

VALOR jest już gotowy do zamieszkania!
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65454737
 • Data wyróżnienia: 11.10.2023
 • Data wprowadzenia: 19.09.2023
 • Aktualizacja: 06.10.2023
Wróć do góry