Valor - nowy lokal usługowy w Rumi Janowo - 47,85 m2

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 9

Valor - nowy lokal usługowy w Rumi Janowo - 47,85 m2

Cena

526 350

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Rumia Janowo
Dąbrowskiego
Cena za m2

11 000

Rodzaj nieruchomości
Lokal użytkowy
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
47,85 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Gotowe do odbioru
Dodatkowe informacje
 • Woda
 • Kanalizacja
 • Internet

VALOR już gotowy! Poznaj najpiękniejszą kamienicę miejską w RUMI JANOWO - ul. Dąbrowskiego 44 - ostatnie wolne mieszkania i lokale usługowe - zapraszamy!

Lokal nr: E
Powierzchnia: 47,85 m2
Liczba pomieszczeń: 3
Kondygnacja: parter
Gotowe do odbioru!

Widoczna cena jest ceną netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.

Opis lokalu:
Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 47,85 m2. Część lokalowa to duże pomieszczenie o powierzchni 40,66 m2, dodatkowo do lokalu przypisane jest zaplecze socjalne (4,42 m2) oraz WC (2,20 m2).
Lokal przystosowany do montażu klimatyzacji, a nad wejściem do lokalu przewidziane miejsce na szyld reklamowy.
Przed budynkiem znajduje się wiele zatoczek z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi.

O inwestycji:
Valor to nowoczesna kamienica miejska, którą wybudowaliśmy w Rumi Janowo, przy ulicy Dąbrowskiego 44. W tym stylowym, doskonale zaprojektowanym budynku, przygotowaliśmy 42 mieszkania o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2 oraz 8 lokali usługowych. Każde z mieszkań wyposażone jest w słoneczny balkon, zaś mieszkania na najwyższej kondygnacji - w piękne tarasy widokowe.

Dla większej wygody mieszkańców, w budynku dostępne są dwie cichobieżne windy, hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli wybranych mieszkań, dostępne są także na terenie zewnętrznym.

Nasza nowa inwestycja została zaprojektowana z najwyższą starannością - prostą, ale niezwykle efektowną bryłę budynku, nawiązującą swoim charakterem do gdyńskich kamienic, ozdobiliśmy szlachetnymi płytami spiekowymi. Z równą starannością przygotowaliśmy wszystkie części wspólne tego wyjątkowego projektu - klatki schodowe zachwycają swoją urodą, ciesząc nowych mieszkańców budynku Valor. Na dachu budynku zainstalowaliśmy system paneli fotowoltaicznych, które zasilą w prąd części wspólne budynku, obniżając tym samym koszty utrzymania.

Valor powstał w wyjątkowym, niezwykle dogodnym miejscu - w Rumi Janowo, na wysokości nowo wybudowanego węzła komunikacyjnego, zaledwie parę kroków od stacji kolejki SKM. Tak dobra lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację z Gdynią, Sopotem i Gdańskiem. Tym samym, mieszkańcy budynku Valor mogą korzystać ze wszystkich udogodnień aglomeracji Trójmiasta i okolic!

VALOR jest już gotowy do zamieszkania!
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65454773
 • Data wyróżnienia: 11.10.2023
 • Data wprowadzenia: 19.09.2023
 • Aktualizacja: 06.10.2023
Wróć do góry