Valor - nowy lokal usługowy w Rumi Janowo - 49,69 m2

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11

Valor - nowy lokal usługowy w Rumi Janowo - 49,69 m2

Cena

546 590

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Rumia Janowo
Dąbrowskiego
Cena za m2

11 000

Rodzaj nieruchomości
Lokal użytkowy
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
49,69 m2
Dodatkowe informacje
 • Gaz
 • Woda
 • Kanalizacja
 • Siła
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Nieruchomość inwestycyjna

VALOR już gotowy! Poznaj najpiękniejszą kamienicę miejską w RUMI JANOWO - ul. Dąbrowskiego 44 - ostatnie wolne mieszkania i lokale usługowe - zapraszamy!

Lokal nr: C
Powierzchnia: 49,69 m2
Liczba pomieszczeń: 3
Kondygnacja: parter
Gotowe: III kwartał 2023
Widoczna cena jest ceną netto - należy do niej doliczyć podatek VAT.

Opis lokalu:
Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49,69 m2. Część lokalowa to duże pomieszczenie o powierzchni 42,14 m2, dodatkowo do lokalu przypisane jest zaplecze socjalne (4,81 m2) oraz wc (2,18 m2). W budynku Valor przygotowana zostanie hala garażowa z miejscami parkingowymi, dodatkowo przed budynkiem przygotowane zostaną miejsca parkingowe.

O inwestycji:
Valor to nowoczesna kamienica miejska, którą wybudujemy w Rumi Janowo, przy ulicy Dąbrowskiego. W tym stylowym, doskonale zaprojektowanym budynku, przygotujemy 42 ustawne mieszkania o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2 oraz 8 lokali usługowych. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w słoneczny balkon, zaś mieszkania na najwyższej kondygnacji - w piękne tarasy widokowe. W ofercie Valoru dostępny jest pełen wachlarz mieszkań: lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o różnorodnych, doskonale zaprojektowanych i praktycznych układach.

Dla większej wygody mieszkańców, w budynku dostępne będą dwie cichobieżne windy, hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli wybranych mieszkań dostępne będą także na terenie zewnętrznym.

Nasza nowa inwestycja została zaprojektowana z najwyższą starannością - prostą, ale niezwykle efektowną bryłę budynku, nawiązującą swoim charakterem do gdyńskich kamienic, ozdobimy szlachetnymi płytami spiekowymi. Z równą starannością przygotujemy wszystkie części wspólne tego wyjątkowego projektu - klatki schodowe będą zachwycać swoją urodą, ciesząc nowych mieszkańców budynku Valor.

Valor powstaje w wyjątkowym, niezwykle dogodnym miejscu - w Rumi Janowo, na wysokości nowo wybudowanego węzła komunikacyjnego, zaledwie parę kroków od stacji kolejki SKM. Tak dobra lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację z Gdynią i Gdańskiem. Tym samym, mieszkańcy budynku Valor będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień aglomeracji Trójmiasta - wszak Gdynia jest stąd niemal na wyciągnięcie ręki!

Ulica Dąbrowskiego, przy której wybudowany zostanie Valor, to jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Rumi Janowo - mnóstwo tu sklepów, punktów usługowych, centrów handlowych i supermarketów. Tuż obok naszej nowej inwestycji, dostępna jest szkoła podstawowa, blisko stąd także do świetnego liceum. Ulica Dąbrowskiego w miejscu budowy ma charakter spacerowy, a teren wokół naszego budynku porośnięty jest pięknym starodrzewiem, który pozostawimy w niezmienionej formie. Tak, by piękna zieleń cieszyła wszystkich nowych mieszkańców Valoru.

Zgodnie z harmonogramem, realizacja tego wyjątkowego projektu zakończy się w III kwartale 2023 roku.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65454776
 • Data wyróżnienia: 22.09.2023
 • Data wprowadzenia: 19.09.2023
 • Aktualizacja: 25.09.2023
Wróć do góry