Valor - piękny apartament (70,01 m2) - Rumia Janowo - sprawdź!

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13

Valor - piękny apartament (70,01 m2) - Rumia Janowo - sprawdź!

Cena

695 000

 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Rumia Janowo
Dąbrowskiego 44
Cena za m2

9 927,15

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
70,01 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia

Wkrótce gotowe! Valor - nowoczesna kamienica miejska w Rumi Janowo (ul. Dąbrowskiego 44). Ostatnie wolne mieszkania i lokale usługowe - przyjdź, poznaj, zamieszkaj!

Mieszkanie nr 1
Powierzchnia: 70,01 m2
Liczba pokoi: 4
Kondygnacja: I piętro
Dodatkowo: balkon
Lokalizacja: Rumia Janowo, ul. Dąbrowskiego 44
Gotowe: III kwartał 2023

Opis mieszkania:
Mieszkanie posiada duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,92 m2), trzy wygodne sypialnie (10,03 m2, 9,20 m2 i 8,57 m2) oraz ustawną łazienkę (4,51 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (10 m2). Lokal wyposażono także balkon (4,82 m2). W budynku przygotowana zostanie hala garażowa z miejscami parkingowymi, dodatkowo przed budynkiem przygotowane zostaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców. Do każdego z mieszkań przypisane będą także komórki lokatorskie.

O inwestycji:
Valor to nowoczesna kamienica miejska, którą wybudujemy w Rumi Janowo, przy ulicy Dąbrowskiego. W tym stylowym, doskonale zaprojektowanym budynku, przygotujemy 42 ustawne mieszkania o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2 oraz 8 lokali usługowych. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w słoneczny balkon, zaś mieszkania na najwyższej kondygnacji - w piękne tarasy widokowe. W ofercie Valoru dostępny jest pełen wachlarz mieszkań: lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o różnorodnych, doskonale zaprojektowanych i praktycznych układach.

Dla większej wygody mieszkańców, w budynku dostępne będą dwie cichobieżne windy, hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli wybranych mieszkań dostępne będą także na terenie zewnętrznym.

Nasza nowa inwestycja została zaprojektowana z najwyższą starannością - prostą, ale niezwykle efektowną bryłę budynku, nawiązującą swoim charakterem do gdyńskich kamienic, ozdobimy szlachetnymi płytami spiekowymi. Z równą starannością przygotujemy wszystkie części wspólne tego wyjątkowego projektu - klatki schodowe będą zachwycać swoją urodą, ciesząc nowych mieszkańców budynku Valor.


Valor powstaje w wyjątkowym, niezwykle dogodnym miejscu - w Rumi Janowo, na wysokości nowo wybudowanego węzła komunikacyjnego, zaledwie parę kroków od stacji kolejki SKM. Tak dobra lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację z Gdynią i Gdańskiem. Tym samym, mieszkańcy budynku Valor będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień aglomeracji Trójmiasta - wszak Gdynia jest stąd niemal na wyciągnięcie ręki!

Ulica Dąbrowskiego, przy której wybudowany zostanie Valor, to jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Rumi Janowo - mnóstwo tu sklepów, punktów usługowych, centrów handlowych i supermarketów. Tuż obok naszej nowej inwestycji, dostępna jest szkoła podstawowa, blisko stąd także do świetnego liceum. Ulica Dąbrowskiego w miejscu budowy ma charakter spacerowy, a teren wokół naszego budynku porośnięty jest pięknym starodrzewiem, który pozostawimy
w niezmienionej formie. Tak, by piękna zieleń cieszyła wszystkich nowych mieszkańców Valoru.

Zgodnie z harmonogramem, realizacja tego wyjątkowego projektu zakończy się w III kwartale 2023 roku.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65333457
 • Data wyróżnienia: 06.06.2023
 • Data wprowadzenia: 29.05.2023
 • Aktualizacja: 06.06.2023
Wróć do góry