Valor - ustawne mieszkanie 4-pokojowe (61,37 m2) - Rumia Janowo

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14
Cena

609 000

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Rumia Janowo
Dąbrowskiego 44
Cena za m2

9 923,42

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Wrzesień 2023
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
61,37 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Nieruchomość inwestycyjna

Treść ogłoszenia

Valor - już 70 procent mieszkań w Rumi Janowo zostało sprzedanych!
Przyjdź i zapytaj o specjalną ofertę świąteczną!


Mieszkanie nr 24
Powierzchnia: 61,37 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: II piętro
Dodatkowo: balkon
Gotowe: III kwartał 2023

Opis mieszkania:
Mieszkanie posiada duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,91 m2), dwie wygodne sypialnie (12,33 m2 i 10,95 m2) oraz ustawną łazienkę (4,39 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (8,48 m2). Lokal wyposażono także w dwa słoneczne alkony (6,06 m2 i 4,96 m2). W budynku przygotowana zostanie hala garażowa z miejscami parkingowymi, dodatkowo przed budynkiem przygotowane zostaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców. Do każdego z mieszkań przypisane będą także komórki lokatorskie.

O inwestycji:
Valor to nowoczesna kamienica miejska, którą wybudujemy w Rumi Janowo, przy ulicy Dąbrowskiego. W tym stylowym, doskonale zaprojektowanym budynku, przygotujemy 42 ustawne mieszkania o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2 oraz 8 lokali usługowych. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w słoneczny balkon, zaś mieszkania na najwyższej kondygnacji - w piękne tarasy widokowe. W ofercie Valoru dostępny jest pełen wachlarz mieszkań: lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o różnorodnych, doskonale zaprojektowanych i praktycznych układach.

Dla większej wygody mieszkańców, w budynku dostępne będą dwie cichobieżne windy, hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli wybranych mieszkań dostępne będą także na terenie zewnętrznym.

Nasza nowa inwestycja została zaprojektowana z najwyższą starannością - prostą, ale niezwykle efektowną bryłę budynku, nawiązującą swoim charakterem do gdyńskich kamienic, ozdobimy szlachetnymi płytami spiekowymi. Z równą starannością przygotujemy wszystkie części wspólne tego wyjątkowego projektu - klatki schodowe będą zachwycać swoją urodą, ciesząc nowych mieszkańców budynku Valor.

Valor powstaje w wyjątkowym, niezwykle dogodnym miejscu - w Rumi Janowo, na wysokości nowo wybudowanego węzła komunikacyjnego, zaledwie parę kroków od stacji kolejki SKM. Tak dobra lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację z Gdynią i Gdańskiem. Tym samym, mieszkańcy budynku Valor będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień aglomeracji Trójmiasta - wszak Gdynia jest stąd niemal na wyciągnięcie ręki!

Ulica Dąbrowskiego, przy której wybudowany zostanie Valor, to jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Rumi Janowo - mnóstwo tu sklepów, punktów usługowych, centrów handlowych i supermarketów. Tuż obok naszej nowej inwestycji, dostępna jest szkoła podstawowa, blisko stąd także do świetnego liceum. Ulica Dąbrowskiego w miejscu budowy ma charakter spacerowy, a teren wokół naszego budynku porośnięty jest pięknym starodrzewiem, który pozostawimy
w niezmienionej formie. Tak, by piękna zieleń cieszyła wszystkich nowych mieszkańców Valoru.

Zgodnie z harmonogramem, realizacja tego wyjątkowego projektu zakończy się w III kwartale 2023 roku.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65119334
 • Data wyróżnienia: 10.12.2022
 • Data wprowadzenia: 03.12.2022
 • Aktualizacja: 03.12.2022