YOGA - nowe mieszkanie 3-pokojowe (55,67 m2) z balkonem!

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10

YOGA - nowe mieszkanie 3-pokojowe (55,67 m2) z balkonem!

Cena

501 000

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2024 r.
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Dąbka
Cena za m2

8 999,46

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
55,67 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Ogródek
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Nieruchomość inwestycyjna

YOGA - wyjątkowe mieszkania w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice – ul. Dąbka – sprawdź!

Mieszkanie nr: 1 (A)
Powierzchnia: (55,67 m2)
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: parter
Dodatkowo: balkon
Gotowe: wrzesień 2024

Opis mieszkania:
Mieszkanie posiada duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,54 m2), dwie wygodne sypialnie (7,21 m2 i 11,08 m2) oraz ustawną łazienkę (4,20 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (6,20 m2). Lokal wyposażono także w przestronny balkon (6,98 m2). W budynku A dostępna będzie winda, hala garażowa oraz komórki lokatorskie do każdego mieszkania, a przed budynkiem przygotujemy miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców.

O inwestycji:
Yoga to nowy projekt mieszkaniowy, który realizujemy dla Państwa w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice, przy ulicy S. Dąbka. W jego ramach przygotujemy dwa doskonale zaprojektowane budynki z 58 ustawnymi mieszkaniami o powierzchniach od 37 m2 do 66 m2. Yoga to projekt nieszablonowy, niezwykle kameralny - budynek A liczyć będzie zaledwie dwa piętra, w budynku B przygotujemy o jedno piętro więcej. Wszystko po to, by zagwarantować spokój i ciszę wszystkim mieszkańcom tej inwestycji. Zadbamy także o Państwa wygodę - pod budynkiem A przygotowana zostanie praktyczna hala garażowa, nie zabraknie tu także miejsc parkingowych (do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań). 

Zadbaliśmy o to, by każde z mieszkań w inwestycji Yoga było wygodne i przestronne - nasi architekci zaprojektowali je zgodnie ze sztuką, dokładają wszelkich starań, by lokale były funkcjonalne i ustawne. Mieszkania parterowe wzbogacimy o zielone ogrody, a lokale na wyższych kondygnacjach - słoneczne balkony. W budynku dostępne będą też komórki lokatorskie, które z pewnością ułatwią organizację życia w nowym "M". A piękne będą nie tylko mieszkania, ale także części wspólne w każdym z budynków - klatki schodowe, wiatrołapy oraz pomieszczenia techniczne zostaną wykonane z najlepszych materiałów budowlanych, w oparciu o indywidualny projekt wnętrz. To gwarantuje, że części wspólne budynku Yoga będą wyglądać naprawdę wyjątkowo!

A Yoga to przecież nie tylko mieszkania - to także starannie przemyślany i zaprojektowany teren przed budynkami. Powstanie tu między innymi piękny ogród z częścią rekreacyjną, który służyć będzie wszystkim mieszkańcom tej wyjątkowej inwestycji. Nie zabraknie bogatych nasadzeń (ogrody deszczowe), warto pamiętać także o naturalnej zieleni, jaką zastaliśmy tu, gdy podejmowaliśmy decyzję o realizacji tego projektu - będzie tu można znaleźć spokój w cieniu pięknych drzew, które staną się naturalną częścią inwestycji.

Budynki Yoga powstają w doskonałej lokalizacji - z dala od gwarnych osiedli, z szybkim dostępem do centrum Gdańska oraz Obwodnicy Trójmiasta. Ta część dzielnicy posiada pełne zaplecze infrastrukturalne - liczne sklepy, centra handlowe, szkoły i przedszkola (najbliższe znajduje się nieopodal inwestycji). Doskonale działa tu także komunikacja miejska - dostępne są m.in. autobusy, które szybko dowiozą do centrum miasta i okolicznych dzielnic. Warto też dodać, że wokół budynku nie brakuje terenów rekreacyjnych - parków, skwerów, oczek wodnych, siłowni miejskich i ścieżek rowerowych. Bo Yoga to nie tylko spokój - to zdrowy styl życia. 

Inwestycja Yoga będzie gotowa do zamieszkania w III kwartale 2024 roku.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65329095
 • Data wyróżnienia: 29.05.2023
 • Data wprowadzenia: 24.05.2023
 • Aktualizacja: 24.05.2023
Wróć do góry