Zagaje - gotowe mieszkanie wykończone "pod klucz" - Gdańsk Ujeścisko

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 20
Cena

649 000

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Warszawska 
Cena za m2

10 716,64

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
60,56 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Gotowe do odbioru
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia

Treść ogłoszenia

Zagaje – mieszkanie wykończone „pod klucz”– już gotowe!

Mieszkanie nr 21
Powierzchnia: 60,56 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: I piętro
Dodatkowo: balkon
Gotowe: IV kwartał 2022

Opis mieszkania:
Mieszkanie wykończone „pod klucz” - posiada duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,52 m2), dwie wygodne sypialnie (12,09 m2 i 12,95 m2) oraz ustawną łazienkę (4,04 m2). Wykończenie obejmuje malowanie ścian i sufitów, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne oraz łazienkę wraz z armaturą. Komunikację między pomieszczeniami zapewnia przestronny korytarz (7,54 m2). Prawdziwą ozdobą tego mieszkania jest bardzo duży balkon (18,58 m2). W budynku powstały praktyczne komórki lokatorskie, cichobieżna winda, a przed budynkiem przygotowane są miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców.


Opis inwestycji:
Zagaje to nasz nowy projekt mieszkaniowy, który zrealizowaliśmy dla Państwa w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, na rogu ulic Białostockiej i Warszawskiej. W czterokondygnacyjnym budynku powstały wygodne 2- i 3-pokojowe mieszkania o różnorodnych układach i powierzchniach (od 32 m2 do 66 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest piękny zielony ogród. Doskonale prezentują się także mieszkania na wyższych kondygnacjach, każde z nich ze słonecznym balkonem.

Dla większego komfortu mieszkańców, w budynku dostępne są praktyczne komórki lokatorskie (poziom: -1), a na każdą z kondygnacji można dostać się cichobieżną windą. Przygotowaliśmy także zewnętrzny parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku Zagaje. Każdy może także korzystać z praktycznej rowerowni.

Cały teren osiedla jest odpowiednio oświetlony i starannie zagospodarowany - zadbaliśmy o istniejący drzewostan oraz, charakterystyczną dla tego miejsca, naturalną zieleń, podbijając jej urodę poprzez dodatkowe nasadzenia (w tym - ogrody deszczowe). Przygotowaliśmy tu także niewielki park, w którym mieszkańcy osiedla mogą spędzać wolne chwile.

Budynek ma zwartą, ale bardzo ciekawą architektonicznie bryłę. By podkreślić jej urodę, wybrane fragmenty elewacji pokryte zostały naturalnym drewnem. Ten szlachetny materiał wykorzystaliśmy także na klatce schodowej, by jeszcze silniej podkreślić ścisły związek naszej inwestycji z naturą. Podłogi na klatkach schodowych wyłożone zostały gustownym gresem, a ściany zdobią tafle luster i kolorowe postery z grafikami nawiązującymi do natury i zieleni - tak, by części wspólne budynku Zagaje cieszyły wszystkich jego mieszkańców.

Zagaje to inwestycja o doskonałej lokalizacji - powstała w tętniącej życiem dzielnicy Gdańska, Ujeścisku, z bezpośrednim dostępem do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych. Zaledwie parę minut dzieli to miejsce od Alei Armii Krajowej, która spina ze sobą dzielnice Jasień oraz Chełm, łatwo dostać się stąd także do trójmiejskiej Obwodnicy - szybko doprowadzi do niej ulica Jabłoniowa, będąca przedłużeniem ulicy Warszawskiej. Warto także pamiętać o, biegnącej nieopodal, Alei V. Havla, która prowadzi do Łostowic oraz na gdańską Orunię. Przez każdą z tych ulic przebiegają liczne linie autobusowe, co zapewnia szybki dostęp do centrum Gdańska. A już wkrótce dzielnica zyska dodatkowy atut - nową linię tramwajową (Nowa Warszawska). Dzięki niej znacznie skróci się czas dojazdu z południowych dzielnic miasta do centrum.

Ale dobra komunikacja to nie wszystko, bo Ujeścisko jest dzielnicą w pełni wystarczalną, ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zagaje dostępne są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, a także liczne pasaże handlowe, markety i punkty usługowe. Nie brak tu także terenów zielonych - w pobliżu ulicy Białostockiej dostępny jest m.in. Jar Wilanowska, największy zielony teren w tej części miasta. Na terenie dzielnicy dostępne są także mniejsze parki i skwery, siłownie miejskie, a także liczne ścieżki rowerowe.

Inwestycja Zagaje jest już gotowa do zamieszkania!
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65177835
 • Data wyróżnienia: 25.01.2023
 • Data wprowadzenia: 20.01.2023
 • Aktualizacja: 20.01.2023