2 pokoje 35 m Gdynia Karwiny

2 pokoje 35 m Gdynia Karwiny

260 000 zł
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  1991 r.
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 10
Cena
260 000

Do negocjacji

 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  1991 r.
Adres
Gdynia Karwiny
Makuszyńskiego 
Cena za m2
7 471,26

Do negocjacji

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
34,80 m2
Typ ogrzewania
Z sieci miejskiej
Dostępne od
Uzgodnienie

Treść ogłoszenia


Maska i rękawiczki obowiązkowe. 

Mieszkanie dobrze skomunikowane z śródmieściem Gdyni. Wyjazd na obwodnicę bliziutko! Sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, wszystko na osiedlu. Pętla autobusowa, kilka autobusów do centrum 200 m od domu. Jednocześnie miejsce jest  ciche i spokojne. W tym roku na sąsiedniej działce ma ruszyć budowa osiedla klasy premium. Podniesie to walory okolicy i ceny mieszkań z rynku wtórnego. Wizualizację można obejrzeć na stronie dewelopera : Majsterdevelopment(kropka)pl, Szukać osiedla Nowe Karwiny w Gdyni. Mój blok 50B sąsiaduje z planowanym osiedlem - oznacza to nowe drogi dojazdowe, chodniki oraz odnowienie elewacji.

Mieszkanie to pełna własność z księgą wieczystą, podana tam jest powierzchnia 43,1. Składa się na to:
- 34,8 mieszkania (przy podanej cenie wychodzi 7 327 za metr bez uwzględnienia pomieszczeń dodatkowych)
- 8,3 pomieszczeń przynależnych,
Jedno z tych pomieszczeń ma 5,8 metra na tym samym piętrze, stanowi praktyczny schowek na ciuchy (ponad 10 m półek). Poza schowkiem do mieszkania przynależy piwnica 2,5 metra. Mieszkanie ma duży balkon około 4.8 metra.Słońce od 14 do 20 w lecie. W przedpokoju kafle Tubądzin z 2018 r. W większym pokoju wycyklinowany parkiet, położony lakier eko BONA HD co daje efekt naturalnego koloru drewna. W mniejszym pokoju jasne panele - 2017r. W kuchni i łazience starsze kafelki. W mieszkaniu są dwie szafy suwane typu komandor, jedna w przedpokoju ok 95 cm szerokości, druga na całą szerokość większego pokoju (ok 260 cm). Czynsz za 3 osoby około 490 zł, bez zmian zima lato. Parking pod chmurką (brak miejsca na wyłączność), światłowód.

ATUTY :

- 2 samodzielne pokoje,
- widna kuchnia aneks z oknem,
- dodatkowy schowek na piętrze, niecałe 6 m,  ujęty jako własność w KW.
- duży balkon,
- KW, (dział IV czysty) pełna własność,
- słońce po południu,
- z klatki wychodzisz do lasu, a wszystko co trzeba sklepy, przychodnia, szkoła, autobus bardzo blisko.

MINUSY :

W sąsiedztwie, na odrębnej działce (inna KW) stoi parterowy obiekt o kubaturze sklepu, przeznaczony do rozbiórki. Według zapewnień zarządcy obiekt zostanie rozebrany  jeszcze  w  2020. W tym miejscu powstanie osiedle z mieszkaniami klasy premium. Wizualizację można obejrzeć na stronie dewelopera : Majsterdevelopment(kropka)pl, Szukać osiedla Nowe Karwiny w Gdyni. Przy okazji ma być odnowiona elewacja budynku w którym znajduje się moje mieszkanie. Cała okolica się zmieni, będą nowe chodniki, ulice dojazdowe ( i nowe ceny starszych mieszkań).

Proponujemy transakcję z depozytem notarialnym - art. 108 ustawy prawo o notariacie. Ze względu na zapytania oglądających w tym miejscu wytłumaczę na czym polega depozyt notarialny.
Depozyt notarialny zabezpiecza transakcję. Jest to normalna usługa oferowana przez  notariusza na mocy wskazanego wyżej przepisu ustawy o notariacie. Polega to na tym, że przed podpisaniem umowy właściwej podpisuje się Z NOTARIUSZEM umowę depozytu, na mocy tej umowy na wskazane w umowie konto notariusza kupujący przelewa stosowną kwotę. Niezwłocznie po podpisaniu umowy właściwej notariusz przelewa depozyt na konto sprzedającego mieszkanie. Cała procedura jest opisana w umowie depozytu którą dostajesz do ręki przed wykonaniem przelewu.  Wszystko to można załatwić (depozyt + sprzedaż) w ciągu 30 minut jednej wizyty u notariusza, warunkiem jest, że korzystasz z błyskawicznych przelewów SMS.

Więcej na telefon, nie odpowiadamy na maile i SMS.
POŚREDNICY, prosimy nie dzwońcie ! Żadnej współpracy z biurami nie przewidujemy, wyjątek stanowią pośrednicy w całości opłaceni przez kupującego i z nim przychodzący. Możesz też przyjść z wujkiem budowlańcem, architektem, wróżbitą Maciejem lub znajomym radiestetą, wypróbować ubikację, sprawdzić wodę w kranie, lub powdychać świeże powietrze na balkonie  : ~`). Celem uwiarygodnienia i pogłębienia wszelkich informacji możemy zorganizować spotkanie z zarządcą budynku.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ma jedynie charakter informacyjny.

W pobliżu

Ogłoszenie podstawowe
510555... Zadzwoń
s...@wp.pl Wyświetl e-mail

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości

prywatnie
Adres
Gdynia Karwiny
Makuszyńskiego 
Ważne jeszcze 34 dni (do 07.09.2020)
obserwuj to ogłoszenie
 • Numer ogłoszenia: 63123587
 • Data wyróżnienia: 20 lipca 2020
 • Data wprowadzenia: 22 grudnia 2019
 • Aktualizacja: 7 lipca 2020
 • Wyświetleń: 5 191
 • Wyświetleń na liście: 188 181
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS