Apartament (kawalerka) Cztery Oceany

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Cena
389 000
 • Liczba pokoi
  1
 • Piętro
  11
 • Rok budowy
  2016 r.
Wirtualny spacer
Zobacz
Adres
Gdańsk Przymorze
Obrońców Wybrzeża 
Cena za m2
14 961,54
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
18
Powierzchnia
26 m2
Typ ogrzewania
Miejskie

Treść ogłoszenia

MIESZKANIE
Na powierzchnię 25,62 m2 apartamentu składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się rozkładana kanapa z funkcją spania (odpowiednia dla 2 osób), łazienka.  Jest usytuowany na  11 piętrze w 18-piętrowym budynku- „4 Oceany”. Posiada przestronny balkon oraz przynależą do niego dwa miejsca w hali garażowej.

Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, w pełni umeblowane (zgodnie z tym co widać na zdjęciach). Posiada m.in. zabudowę kuchenną z AGD (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, okap), telewizor, pralkę, rozkładaną sofę, szafę, dużą szafkę RTV, stół i krzesła. Kuchnia robiona na zamówienie.  W słupku meblowym przy drzwiach wejściowych znajduje się drążek na odzież wierzchnią.

Części przynależne do mieszkania tj.  2 miejsca w hali garażowej są dodatkowo płatne: 30.000 zł/1 miejsce. Zakup obligatoryjny.

W tej lokalizacji posiadanie miejsc w hali garażowej daje możliwość potraktowania ich jako świetnej inwestycji.  Przez nas obecnie jedno z nich jest wynajmowane (najemca zainteresowany jest kontynuacją najmu).

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w apartamentowcach „Cztery Oceany”, na Obrońców Wybrzeża, tj. na Przymorzu, czyli jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Znajduje się przy samym parku Reagana, który poprzedza pas nadmorski.
Doskonale skomunikowane z kompleksową infrastrukturą handlowo- usługową i rekreacyjną.


Jest to świetna propozycja dla inwestora, jak i osoby prywatnej.

Zapraszamy na wirtualny spacer po mieszkaniu:  https://youtu.be/qs4z3HAkZz0

Telefon kontaktowy: [ukryte]

Wszystkie przedstawione informacje oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pośrednikom dziękujemy.
 • Numer ogłoszenia: 63543238
 • Data wyróżnienia: 5 lipca 2020
 • Data wprowadzenia: 5 lipca 2020
 • Aktualizacja: 9 lipca 2020
 • Wyświetleń: 634
 • Wyświetleń na liście: 28 991