Atrakcyjna oferta dla inwestora!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Cena
1 180 000
Jestem
Firmą
Adres
Lublewo Gdańskie
Gen. Józefa Wybickiego
Cena za m2
219,94
Nr licencji pośrednika
14864
Rodzaj nieruchomości
Działka
Powierzchnia
5 365 m2
Powierzchnia działki
5 365 m2
Dostępne od
02-10-2020

Treść ogłoszenia

LOKALIZACJA: Lublewo Gdańskie, grunt przylegający bezpośrednio bezpośrednio do drogi wojewódzkiej 221, w niedalekiej odległości od zjazdu z Obwodnicy Trójmiejskiej przy Węźle Kowale, do centrum Gdańska około 10 km.

PARAMETRY DZIAŁKI: powierzchnia 5 365 m2, teren niezabudowany, w kształcie trójkąta,płaski z lekkim nachyleniem, porośnięty w części krzakami, graniczący bezpośrednio z drogą na przestrzeni około 200 m, na działkę bezpośredni, asfaltowy wjazd z drogi wojewódzkiej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z zapisami działka położona jest na terenach zabudowy usługowej (strefa U7), wydane warunki techniczne zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków z działki.

Lokalizacja terenu zapewnia doskonałe możliwości dla rozwoju PRODUKCJI, HANDLU, HURTOWNI itp. ze względu na bardzo dogodne połączenie ze wszystkimi dzielnicami Trójmiasta.
Bardzo dobra inwestycja, świetna lokata!* Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
* Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
* Pozostałe oferty dostępne na stronie internetowej www.polskienieruchomosci.eu i www.polnie.pl
* Wszystkie transakcje przeprowadzane przy udziale naszego biura nadzorowane są przez licencjonowanego pośrednika.

Zamieszczone zdjęcia są Naszą własnością. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63790573
  • Data wprowadzenia: 02.10.2020
  • Aktualizacja: 06.10.2020