Działka budowlana z mediami -Małkowo

Małkowo 994 m2
190 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
14
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 14
Cena
190 000
Jestem
Firmą
Adres
Małkowo 
Cena za m2
191,15
Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
994 m2
Powierzchnia działki
994 m2
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.
Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 994 m2 w miejscowości Małkowo k. Żukowa, 25 km od Gdańska. Jest to ostatnia dostępna działka w tej okolicy!

NIERUCHOMOŚĆ

Działka posiadają kształt prostokąta o terenie równym, bez nachylenia terenu. Na działkę wydana była decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny - istnieje możliwość wystąpienia o nowe warunki na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W chwili obecnej w Gminie procedowany jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który określi funkcje działek w tym obszarze na bazie wydanych dotychczas decyzji o warunkach zabudowy.

Bezpośrednio przy granicy działki doprowadzone media: prąd (skrzynka na terenie działki) i sieć wodociągowa przy granicy działki. W drodze równie instalacja gazowa umożliwiająca nowemu właścicielowi przyłączenie nieruchomości również do sieci gazowej. W najbliższym czasie gmina planuje przeprowadzić rozbudowę sieci kanalizacyjnej w tej okolicy. W chwili obecnej WZ uwzględni możliwość korzystania ze zbiorników bezodpływowych lub przydomowej oczyszczalni.

OKOLICA:
Okolica to głównie zabudowa jednorodzinna, lasy i pola, dzięki czemu jest tu cicho, spokojnie i sielsko. Równocześnie lokalizacja jest położona blisko aglomeracji Trójmiasta i głównych ciągów komunikacyjnych. Można tu spokojnie odpocząć po pracowitym dniu, ciesząc się jednocześnie bliskością infrastruktury miejskiej. Centrum Żukowa oddalone jest o 6,5 km, a centrum Gdańska o ok. 25 km.

Cena 190 000 PLN brutto.

Właściciel wystawia fakturę. Płatność podatku VAT zwalnia kupującego z obowiązku płatności podatku PCC 2%.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!Nad bezpieczeństwem naszych transakcji czuwa kancelaria radców prawnych Lejk oraz ubezpieczenie agencji polisą OC w PZU (nr 102340... Wyświetl numer 4). Dzięki stałej współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, nasi klienci otrzymują najwyższą jakość obsługi przy najniższych na rynku stawkach taksy!
A gdy zakup nieruchomości wymaga kredytu - nasz doradca finansowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i poprowadzi przez cały proces zawierania umowy z bankiem.
Jeśli na koniec czeka Cię remont - możesz ponownie zaufać Gaudium! Współpracujemy z doświadczoną i rzetelną firmą wykonującą kompleksowe remonty.

Zaufaj Gaudium – poczuj radość posiadania!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z agentem oraz na naszą stronę www.gaudium-nieruchomosci.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie standardowe

490 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe

969 000 zł

Aktualizacja: 19 godzin temu
Ogłoszenie standardowe

979 000 zł

Aktualizacja: 19 godzin temu
Ogłoszenie standardowe

499 000 zł

Aktualizacja: 19 godzin temu
Działka budowlana z mediami -Małkowo

Oferta, którą oglądasz

Działka budowlana z mediami -Małkowo

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie standardowe

Gaudium nieruchomości Gdańsk

604059... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Małkowo 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 363 dni (do 09.08.2023)
  • Numer ogłoszenia: 64601585
  • Data wyróżnienia: 08.08.2022
  • Data wprowadzenia: 30.11.2021
  • Aktualizacja: 10.08.2022
Zadzwoń SMS