Wróć do góry

Działka letniskowa w Salinie

Ogłoszenie premium
Salino
Polna
1505 m2 149 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
14
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 14
Cena

149 000

Do negocjacji

Jestem
Firmą
Adres
Salino
Polna
Cena za m2

99

Do negocjacji

Nr licencji pośrednika
23676
Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
1 505 m2
Powierzchnia działki
1 505 m2
Dostępne od
Zaraz
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Działka letniskowa 1.505 m2, nr 206/7 obręb SaIino, gmina Gniewino, oznaczona symbolem 08 L funkcja podstawowa: Letniska indywidualne, funkcje dozwolone: usługi komercyjne nie zakłócające funkcji letniskowej, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W drodze dojazdowej do działki (ul. Polna) znajdują się media takie jak: woda i prąd.
Działka znajduje się w sąsiedztwie domków letniskowych również tych całorocznych w otulinie lasu i bliskości jezior. Cisza, spokój i mnóstwo zieleni zachęcają do zamieszkania właśnie w tym miejscu. Dobry dojazd do Wejherowa (Trójmiasta) drogą DK6 oraz do Słupska DW213.
W 2021 r. zostało wykonane badanie sondowania dynamicznego gruntu przez obecnego właściciela z którego wynika, iż zagęszczenie gruntu jest prawidłowe i brak jest przeciwskazań do budowy domu jednorodzinnego. 

Salino (kaszb. Sôlëno lub też Solëno) – kaszubska wieś letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino nad jeziorem Salino, w obrębie "Choczewsko-Salińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu". Wieś jest częścią składową sołectwa Mierzynko. Działka położona w uroczym miejscu między kilkoma jeziorami: j. Salino, j. Czarne, j. Dąbrze, j. Choczewo oraz j. Żarnowieckim. Dzięki wielu atrakcjom w okolicy, takimi jak: unikatowy, zabytkowy dworek szlachecki z XVIII wieku, stadnina koni, wieża widokowa „Kaszubskie Oko” w Gniewinie, Pałac w Zdrzewnie, Strusia farma Kniewo, Zagroda Gburska i Rybacka – Skansen Nadole jak i doskonały dojazd nad Morze Bałtyckie, jest doskonałym miejscem pod inwestycję i wynajem letnikom lub do zamieszkania całorocznego.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Opis i zdjęcia objęte są ochroną praw autorskich, osobistych i majątkowych stanowiąc własność w świetle prawa autorskiego. Oferta przygotowana w oparciu o podane dane przez właściciela nieruchomości.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od IdeaTeam

Mieszkanie Gdańsk Osowa

Ogłoszenie maxi

689 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Działka letniskowa w Salinie

Oferta, którą oglądasz

Działka letniskowa w Salinie

Zapytaj o ofertę
avatar

Daria Cybulska

515965... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Salino
Polna
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 8 dni (do 07.06.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65241607
  • Data wyróżnienia: 26.05.2023
  • Data wprowadzenia: 09.03.2023
  • Aktualizacja: 28.04.2023
Zadzwoń SMS