Wróć do góry

Działka przemysłowa 1.1 ha Cieplewo

Ogłoszenie podstawowe
Cieplewo
Topolowa
11000 m2 820 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
7
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 7
Cena

820 000

Jestem
Firmą
Adres
Cieplewo
Topolowa
Cena za m2

74,55

Rodzaj nieruchomości
Działka przemysłowa
Powierzchnia
11 000 m2
Powierzchnia działki
11 000 m2
Dostępne od
Zaraz
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Nieruchomość z potencjałem przemysłowo-ekonomicznym, której lokalizacja i istniejąca infrastruktura gwarantuje rentowność inwestycji przyszłym, potencjalnym nabywcom. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana, zlokalizowana w miejscowości Cieplewo, gmina Pruszcz Gdański, w bezpośrednim sąsiedztwie magistrali kolejowej. W okolicy intensywna zabudowa o kwalifikacji przemysłowo-produkcyjnej (powierzchnie magazynowe/hale) oraz mieszkaniowej.

Działka o regularnym, prostokątnym kształcie, bez występujących różnic poziomów w ukształtowaniu powierzchni terenu, idealnie nadająca się na teren inwestycyjny, w tym również na prowadzenie działalności gospodarczej. Droga dojazdowa do nieruchomości pokryta jest nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość doskonale skomunikowana, dodatkowo prowadzą do niej 2 alternatywne drogi dojazdowe. Media na granicy nieruchomości, konieczne wykonanie przyłącza do istniejących instalacji.

Kwalifikacja funkcji podstawowej niniejszej działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego sprowadza się do możliwości jej wykorzystania z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo- produkcyjną i składów z mieszkaniem właściciela (symbol UPM), jak równie istniejące na obszarze tereny zieleni izolacyjnej mogą być wykorzystane na lokalne korytarze infrastruktury technicznej oraz na zagospodarowanie o charakterze parkowym lub celem wydzielenia strefy parkingowej.

Na obszarze terenu zaszeregowanego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową określa się proporcję pomiędzy dwoma w/w rodzajami zabudowy. Dla kategorii terenów zakwalifikowanych pod zabudowę UPM przewiduje się odpowiednio współczynnik 30 % zabudowy terenu dla funkcji mieszkalnej, natomiast dla pozostałej części procent zabudowy i urządzenia placów kształtuje się na poziomie 60 %. Przedmiotowy obszar dedykowany pierwotnie pod zabudowę dla różnych form działalności gospodarczej, w tym rzemieślniczej, związanych z wytwarzaniem produktów, ich składowaniem, przetwarzaniem lub naprawą z przewidzianym jednocześnie limitem zatrudnienia do 100 osób/ha. Obowiązuje zasada, że obiekty usług produkcyjnych należy zrealizować w pierwszej kolejności w stosunku do obiektów o funkcji mieszkalnej. Przy tym aktualne zagospodarowanie przedmiotowego terenu, zgodnie z wytycznymi mpzp, wyłącza obligatoryjność realizacji funkcji mieszkaniowej przez wzgląd na okoliczność, iż działka nie graniczy bezpośrednio z zabudową mieszkaniową.

Nieruchomość doskonale skomunikowana zarówno z pobliskim Trójmiastem (obwodnica Trójmiasta, obwodnica Południowa), jak również z autostradą A1 (odległość do węzła Rusocin – 2 km).
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Działka siedliskowa 8511m² Zła Wieś

Ogłoszenie podstawowe

365 000 zł

Aktualizacja: 8 dni temu

Działka Chwaszczyno 1000 m2. REZerwACJA...

Ogłoszenie podstawowe

399 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu

Dwa domy- mały i duży w Pszczółkach

Ogłoszenie podstawowe

995 000 zł

Aktualizacja: 20 dni temu

Działka budowlana 1200m2 Mieroszyno gm. Puck

Ogłoszenie podstawowe

225 000 zł

Aktualizacja: 25 dni temu
Działka przemysłowa 1.1 ha Cieplewo

Oferta, którą oglądasz

Działka przemysłowa 1.1 ha Cieplewo

Zapytaj o ofertę

Stanisław Rymkiewicz RYMKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI

501855... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Cieplewo
Topolowa
Ważne jeszcze 6 dni (do 15.06.2023)
  • Numer ogłoszenia: 63249728
  • Data wyróżnienia: 16.11.2021
  • Data wprowadzenia: 13.02.2020
  • Aktualizacja: 15.05.2023
Zadzwoń SMS