Wróć do góry

Działka w atrakcyjnym miejscu

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 9
Cena

162 750

Jestem
Firmą
Adres
Okole
Cena za m2

150

Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
1 085 m2
Powierzchnia działki
1 085 m2

Treść ogłoszenia

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 1085 m2, położonej w miejscowości Okole, powiat starogardzki.

Działka w kształcie prostokąta o równym nachyleniu terenu. Prąd, woda (ok. 40 m) oraz gaz (25 m) znajduje się w drodze gminnej. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, idealna pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
Działka bardzo dobrze zlokalizowana na obrzeżach aglomeracji starogardzkiej, z łatwym dostępem do Starogardu Gdańskiego, w pobliżu znajduje się szereg udogodnień. Idealna dla klientów poszukujących gruntów pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Spokojna, cicha i malownicza okolica, w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu [ukryte] .

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64806516
  • Data wprowadzenia: 24.04.2022
  • Aktualizacja: 25.04.2022