Działka z PnB + gotowy projekt 4 domów dwulokalowych

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11
Cena

4 220 000

Jestem
Firmą
Adres
GDAŃSK Leśny Potok
Cena za m2

1 534,55

Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
2 750 m2

Treść ogłoszenia

Prezentowana działka inwestycyjna z gotowym projektem zespołu czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę, położona jest w południowo-zachodniej części miasta, w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko-Łostowice przy ulicy Leśny Potok.

Teren inwestycyjny znajduje się pomiędzy dwiema głównymi arteriami komunikacyjnymi - nowo rozbudowaną Aleją Pawła Adamowicza (Nowa Bulońska) oraz ulicą Kartuską, która zapewnia dogodne połączenie z centrum Gdańska.

Nieruchomość położona jest w zielonej oazie Moreny. W odległości jednego kilometra znajduje się Galeria Morena z bogatą ofertą handlowo-usługową. Dojazd do centrum Gdańska zajmie zaledwie 10 minut. Położenie inwestycji zapewnia także dogodne połączenie komunikacji miejskiej - w odległości 250 metrów znajduje się przystanek autobusowy, a niewiele dalej jest także przystanek tramwajowy.


DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PRAWOMOCNYM POZOWLENIEM NA BUDOWĘ ZESPOŁU CZTERECH DOMÓW JEDNORODZINNYCH DWULOKALOWYCH.

Powierzchnia terenu:  2 750 m²
Nr obrębu geodezyjnego: 0063
Nr działki: 20/9, 20/10, 20/11, 20/12
Przeznaczenie z MPZM – zabudowa mieszkaniowo-usługowa zawierająca strefę 22 i 31
Pozwolenie na budowę prawomocne!!!
Właścicielem działki jest RWS INVESTEMNT GROUP  

ZESTAWIENIE BILANSU POSZCZEGÓLNYCH POWIERZCHNI BUDYNKÓW
 
Liczba domów: 4 domy jednorodzinne dwulokalowe
Liczba pojedynczych lokali mieszkalnych: 8
 
Powierzchnia Użytkowa kondygnacji naziemnych (Pun) - 847 m²
Powierzchnia Użytkowa kondygnacji podziemnych (Pup) - 446 m²
Razem: 1293 m²
powierzchnia poddaszy – 358,4 m²
Suma powierzchni całkowitej: 1 651,4 m²
 
 
ZESTAWIENIE POWIERZCHNI POJEDYNCZEGO LOKALU MIESZKALNEGO
 
Powierzchnia użytkowa – 161,47 m²
 
Możliwa do uzyskania pow. użytkowa (po zaadaptowaniu poddasza o pow. 44,8 m² ) – 206,27 m²
 
Przyziemie - 55,6 m² (garaż - 2 miejsca postojowe, sala fitness, pralnia, pom. techniczne)
Parter - 52,59 m² (salon z aneksem kuchennym, WC)
I piętro - 53,28 m² (trzy sypialnie, łazienka, biuro)
Dodatkowa pow. na poddaszu -  44,8 m² (przestrzeń do własnej aranżacji)PROJEKT Z  PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ W CENIE!


O PROJEKCIE

Gotowy projekt z prawomocnym pozwoleniem obejmuje budowę zespołu czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych, na które składa się osiem lokali mieszkalnych, o powierzchni każdego z nich wynoszącej 161 m². Dodatkowym atutem jest także przestrzeń na poddaszu.

Głównym założeniem projektowym było dostosowanie architektury budynków do unikalnego ukształtowania terenu, który położony jest na południowym stoku. Takie położenie działki umożliwiło zaprojektowanie dwóch kondygnacji parteru, co z jednej strony pozwoli zmniejszyć koszty budowy, a z drugiej zwiększyć powierzchnię i funkcjonalność budynków.

Ważnym elementem projektu było stworzenie poczucie przestrzeni w poszczególnych pomieszczeniach, dlatego na drugiej kondygnacji znalazły się duże przeszklenia tarasowe oraz openspace (kuchnia, jadalnia, salon) o powierzchni 58 m² oraz wysokości 3 metrów. Oznacza to, że strefa dzienna będzie miała ponad 180 m³ kubatury. Na pierwszym piętrze, którego wysokość wyniesie 2,65 m znajdą się trzy sypialnie. Dodatkową przestrzeń na poddaszu, którą cechuje wyjątkowa wysokość 3,65 m i zejście pod kątem 11 stopni do wysokości 2,65 m, można, po odbiorze lokali, zaadoptować np. jako tzw. masterbedroom z salonem kąpielowy lub salę zabaw dla dzieci.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, zachęcamy do umówienia spotkania w naszym Biurze, aby porozmawiać o szczegółach i możliwych formach współpracy. Więcej informacji możemy udzielić również telefonicznie pod numerem telefonu +48 [ukryte] .

Zapraszamy do składania ofert.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64750811
  • Data wyróżnienia: 22.03.2022
  • Data wprowadzenia: 15.03.2022
  • Aktualizacja: 28.11.2022