Gdańsk Wrzeszcz Lendziona

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 15
Cena
375 000
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  3
 • Rok budowy
  1958 r.
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Lendziona
Cena za m2
9 259,26
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
40,50 m2
Typ ogrzewania
Centralne

Treść ogłoszenia

Lokalizacja:

Budynek w sercu Wrzeszcza, 100 m do Galerii Bałtyckiej, 150 m do Galerii Metropolia, doskonale skomunikowane: SKM, PKP, autobusy i tramwaje na wyciągnięcie ręki.Budynek:

Kamienica jest tuż przed remontem - obecnie wspólnota czeka na zatwierdzenie projektu. Na dniach rozpoczyna się remont podwórka. Teren zamknięty prywatny.Mieszkanie:

Mieszkanie jest po gruntownym remoncie podczas, którego została wymieniona cała instalacja elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna. Do mieszkania doprowadzony jest gaz lecz na prośbę właścicieli został zdemontowany licznik (w każdej chwili można podpisać umowę z gazownią), ponieważ kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną oraz inny sprzęt do zabudowy, wysokiej jakości (zmywarka, lodówka piekarnik, okap).

Wszystkie okna mieszkania wychodzą na podwórko co jest niewątpliwym atutem ze względu na ciszę. W całym mieszkaniu zastosowane jest oświetlenie LED, co przekłada się na oszczędność energii.

Idealne dla niedużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem: zarówno krótko, jak i długoterminowy.Opiekunem oferty jest:

Imię i Nazwisko: Ewa Polakowska

telefon: [ukryte]

e-mail: [ukryte]Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Gdańsk. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.Dzwoniąc pytaj o numer oferty 140 z systemu inetonline.pl
 • Numer ogłoszenia: 62814427
 • Data wprowadzenia: 24 sierpnia 2019
 • Aktualizacja: 9 czerwca 2020
 • Wyświetleń: 3 121
 • Wyświetleń na liście: 28 834