GOTOWIEC INWESTYCYJNY LUB DO ZAMIESZKANIA

powrót do listy

GOTOWIEC INWESTYCYJNY LUB DO ZAMIESZKANIA

645 000 zł
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  16
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 20
Cena
645 000
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  16
Adres
Gdańsk Przymorze
Chłopska 
Cena za m2
9 254
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
Ln368720
Liczba pięter w budynku
18
Powierzchnia
69,70 m2
Dodatkowe informacje
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

Polecamy Państwu godną uwagi ofertę sprzedaży mieszkania 4 pokojowego znajdującego się w Gdańsku w dzielnicy Przymorze, coraz bardziej pożądanej ze względu na jej liczne walory, wygodę i komfort życia w centrum miasta.

Poprzez dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, komunikację miejską pozwalającą na łatwe i szybkie przemieszczanie się w obrębie Trójmiasta, sąsiedztwo pasa nadmorskiego z jego licznymi atrakcjami i przede wszystkim dostępem do plaży i morza , bliskość Parku Regana z jego atrakcjami rekreacyjnymi, wszystko to sprawia, że to miejsce przykuwa uwagę zarówno rodzin z dziećmi jak również studentów czy osob pracujących, poszukujących lokum do życia. Jest idealne dla nich ze względu na bliskość Uniwersytetu jak również licznych biurowców i coraz prężniej rozwijającej się tutaj strefy biznesu. 

Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 69,7 m2, w skład której wchodzą 4 niezależne pokoje ( 18m2 z balkonem/ 11m2/8m2/8m2), kuchnia z oknem, przedpokój, łazienka i osobne WC.
Usytuowane jest na 16 piętrze budynku 18-piętrowego, dzięki czemu pozwala cieszyć wzrok pięknym widokiem na zatokę i panoramę miasta.

Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD i umeblowaniem. Funkcjonalne, ciepłe, zadbane, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.
Lokal obecnie jest wynajmowany na pokoje (3x jednoosobowe, 1x dwuosobowy). Istnieje oczywiście możliwość przejęcia najemców - do uzgodnienia z nabywcą).

Do mieszkania przynależy piwnica. Przed budynkiem znajduje się parking z miejscami postojowymi, ogólnodostępnymi dla zmotoryzowanych.
Budynek modernizowany co jakiś czas przez Spółdzielnię. W chwili obecnej trwa odnawianie klatki schodowej. W budynku znajdują się trzy windy.

Czynsz do spółdzielni - opłaty stałe to około 700zł/m-c, plus zaliczki na wodę.
Ogrzewanie miejskie. Kuchenka gazowa. TV/Internet, telefon z UPC.
Pełna własność z księgą wieczystą
W pobliskiej odległości pełne zaplecze handlowo-usługowe m.in. CH Alfa, Auchan, Galeria Przymorze, przedszkola, szkoły, urzędy.

Gorąco polecamy Państwu tę ofertę, zachęcamy do wizji lokalnej po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Pełna i kompleksowa obsługa transakcji oraz pomoc w uzyskaniu finansowania z możliwością gwarancji ochrony zadatku.

__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

699 500 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Cena

1 150 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Cena

980 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Cena

950 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie premium
883705... Zadzwoń
Urszula Lubieńska
Adres
Gdańsk Przymorze
Chłopska 
Ważne jeszcze 361 dni (do 24.03.2021)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Pośrednik / agencja nieruchomości
lubienska.pl/
 • Numer ogłoszenia: 63314206
 • Data wyróżnienia: 24 marca 2020
 • Data wprowadzenia: 10 marca 2020
 • Aktualizacja: 25 marca 2020
 • Wyświetleń: 338
 • Wyświetleń na liście: 107 313
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS