Malownicza działka pod Gdańskiem | Małkowo

Małkowo
Pałacowa
1883 m2
410 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
18
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 18
Cena
410 000
Jestem
Firmą
Adres
Małkowo
Pałacowa 
Cena za m2
217,74
Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
1 883 m2
Powierzchnia działki
1 883 m2
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży niezwykłej działki budowlanej o pow. 1883 m2 położonej w spokojnej miejscowości Małkowo k. Żukowa, 25 km od Gdańska.

NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość o łącznej powierzchni 1883 m2 to przepiękna działka schowana na końcu zacisznej uliczki. Położona w centrum miejscowości z powodzeniem może spełnić oczekiwania wszystkich pragnących bujnej natury wokół domu i spokoju z dala od zgiełku miasta. Działka ta bowiem kryje w sobie zarówno urocze miejsce na budowę domu, jak i obszerne podwórze otulone drzewami wraz z zaaranżowanym oczkiem wodnym z prawdziwego zdarzenia. To nie sadzawka wyłożona folią a prawdziwy staw z liliami wodnymi!
Letni odpoczynek nad wodą na własnej posesji, śpiew ptaków przy porannej kawie i szybki dojazd do Trójmiasta - wszystko w jednym miejscu. Taka okazja nie zdarza się często!

Posesja objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała XX/343/2008 z 27.06.2008 roku) przewidującym na niej funkcję 03.Mn, tj. tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zabudowę mieszkaniową dopuszcza się w formie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej. Dopuszcza się również lokalizację funkcji usługowych wymienionych w MPZP.

Parametry zabudowy wg MPZP:
a) wskaźnik powierzchni zabudowy: max. 0,4,
b) powierzchnia biologicznie czynna: min. 30%,
c) wysokość budynku mieszkalnego: do 3 kondygnacji nadziemnych w tym poddasze używkowe - do 15 m,
d) kształt dachu: dwu- lub wielospadowe, kąt nachylenia połaci: 25-45 stopni,
e) wysokość zabudowy towarzyszącej (garaże, budynki gospodarcze): do 6 m.

Bezpośrednio przy granicy działki doprowadzone media: prąd, sieć wodociągowa oraz instalacja gazowa. Na terenie działki wkopane szambo - istnieje jednak możliwość podłączenia do sieci kanalizacyjnej wybudowanej w tym roku w miejscowości.

Dojazd do działki drogą asfaltową oraz krótkim odcinkiem wyłożonym płytami jumbo.

OKOLICA:
Okolica to głównie zabudowania jednorodzinne, lasy i pola, dzięki czemu jest tu cicho, spokojnie i sielsko. Równocześnie lokalizacja jest położona blisko aglomeracji Trójmiasta i głównych ciągów komunikacyjnych. Można tu spokojnie odpocząć po pracowitym dniu, ciesząc się jednocześnie bliskością infrastruktury miejskiej. Centrum Żukowa oddalone jest o 6,5 km, a centrum Gdańska o ok. 25 km. Dzięki nowej drodze wykonanej przy samym wyjeździe z Małkowa, z łatwością można ominąć korek na rondzie w Żukowie i dojechać do Gdańska inną trasą bez straty czasu!

Cena nieruchomości to 410 000 zł. Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2% oraz taksę notarialną.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!Nad bezpieczeństwem naszych transakcji czuwa kancelaria radców prawnych Lejk oraz ubezpieczenie agencji polisą OC w PZU (nr 102340... Wyświetl numer 4). Dzięki stałej współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, nasi klienci otrzymują najwyższą jakość obsługi przy najniższych na rynku stawkach taksy!
A gdy zakup nieruchomości wymaga kredytu - nasz doradca finansowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i poprowadzi przez cały proces zawierania umowy z bankiem.
Jeśli na koniec czeka Cię remont - możesz ponownie zaufać Gaudium! Współpracujemy z doświadczoną i rzetelną firmą wykonującą kompleksowe remonty.

Zaufaj Gaudium – poczuj radość posiadania!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z agentem oraz na naszą stronę www.gaudium-nieruchomosci.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty od Gaudium nieruchomości

Ogłoszenie standardowe

190 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe

490 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe

969 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe

1 490 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Malownicza działka pod Gdańskiem | Małkowo

Oferta, którą oglądasz

Malownicza działka pod Gdańskiem | Małkowo

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie podstawowe

Gaudium nieruchomości Gdańsk

604059... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Małkowo
Pałacowa 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 354 dni (do 08.08.2023)
  • Numer ogłoszenia: 64874914
  • Data wyróżnienia: 25.07.2022
  • Data wprowadzenia: 13.06.2022
  • Aktualizacja: 08.08.2022
Zadzwoń SMS