Mieszkanie - Gdańsk Suchanino

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 16

Mieszkanie - Gdańsk Suchanino

Cena

780 000

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2008 r.
Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Suchanino
Otwarta 
Cena za m2

11 470,59

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
MO03973
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
68 m2
Typ ogrzewania
C. o. miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Kuchnia

MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI. Ciche i spokojne osiedle. Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Niewielkie, kameralne, piękne osiedle.Budynek z 2008 roku, ocieplony, w świetnej kondycji.

Ekspozycja okien dwu stronna, z salonu w kierunku północno - wschodnim. W sypialniach z kolei w północno - zachodnim. Lokal o powierzchni 68m2 na, który składa się;Salon dosyć obszerny

oddzielna kuchniaDwie sypialnie, obie po okołoŁazienka z WC Korytarz;

Opłaty czynszowe w wysokości 800złLOKALIZACJA:Przystanek autobusowy - 450mPrzystanek tramwajowy - 450mGaleria Morena - 500mMieszkanie ze względu na swoją lokalizację, rozważyć można pod kątem inwestycyjnym. Oferta ma bardzo duży potencjał biorąc pod uwagę przyszły wynajem - zwłaszcza rodzinie z dziećmi. Drzwi antywłamaniowe.Ogrzewanie miejskie.Okna PCV.Do mieszkania przynależą komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe dodatkowo płatne, 130000 zł.ATUTY:Bardzo dobra lokalizacja;Cicha i spokojna okolica;Gotowe do wprowadzenia;Szybki łatwy dojazd do obwodnicy;Plac zabaw dla dzieci na podwórku;

Nieruchomość gotowa do zamieszkania;Umeblowanie, wyposażenie kuchni w cenie;

Piecki-Migowo jest bardzo popularną dzielnicą wśród seniorów. Osoby na emeryturze stanowią prawie ¼ ogólnej liczby mieszkańców. Wpływ na to ma z pewnością bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska, która ułatwia dojazd w niemal każde miejsce w mieście.

Seniorzy bardzo doceniają także opiekę medyczną w dzielnicy – jest tu sporo przychodni, a także szpital. Wpływ na popularność może mieć także obecność centrum handlowego oraz centrum usług opiekuńczych.Dość znaczną grupę mieszkańców stanowią także rodziny z dziećmi, ze zdecydowaną przewagą tych najmłodszych, które nie ukończyły jeszcze 5. roku życia. Duży wybór lokali mieszkalnych i wciąż budowane nowe inwestycje sprawiają, że rodziny chętnie szukają tu swojego miejsca do życia.

Stosunkowo dużo tu także przedszkoli, szkół różnego rodzaju i zajęć pozaszkolnych, którymi można zapełnić czas swojej pociechy. W Pieckach-Migowie nie ma żadnej uczelni, co odbija się na liczbie studentów, którzy zamieszkują dzielnicę. Osoby w wieku 18-25 lat stanowią najmniej liczną grupę mieszkańców. Studenci wolą mieszkać bliżej uniwersytetów i miejsc rozrywki skierowanych do nich.Czy Piecki-Migowo to styl życia Gdańska?

Jak się mieszka w dzielnicy? Z pewnością można znaleźć tu dużo do rzeczy zrobienia czy odwiedzenia. Zarówno dzieci, jak i dorośli czy seniorzy mogą skorzystać z bogatej oferty atrakcji, zajęć czy wydarzeń kulturalnych. Mieszkańcy cenią sobie bliskość terenów zielonych oraz zbiorników wodnych, nad którymi można wypocząć latem.

Wszędzie jest blisko, a infrastruktura handlowo-usługowa stoi na bardzo wysokim poziomie. Żyje się tu wygodnie. Jedynym minusem, który przeszkadza niektórym mieszkańcom to hałas przelatujących samolotów. Wielu jednak twierdzi, że można się do tego przyzwyczaić i nie jest to strasznie uciążliwe.
czytaj więcej

Dane oferty pobrane z serwisu PBON

 • Numer ogłoszenia: 65458003
 • Data wprowadzenia: 21.09.2023
 • Aktualizacja: 10.11.2023
Wróć do góry