Mieszkanie inwestycyjne - zacznij zarabiać następnego dnia!

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 20
Cena
537 000
 • Liczba pokoi
  5
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  1985 r.
Wirtualny spacer
Zobacz
Adres
Gdańsk Niedźwiednik
Leśna Góra 
Cena za m2
8 803,28
Nr licencji pośrednika
22883
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
10
Powierzchnia
61 m2
Typ ogrzewania
Centralne
Dostępne od
Zaraz

Treść ogłoszenia

Mamy do zaoferowania gotowe mieszkanie inwestycyjne. Jeśli szukasz takiego mieszkania, zapoznaj się ze szczegółami poniżej i zobacz jak możesz zarabiać!

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na dzielnicy Niedźwiednik skąd w kilka minut można dostać się do centrum Wrzeszcza i na obwodnicę. W niedalekim sąsiedztwie znajdziemy węzeł komunikacyjny z przystankami autobusowymi. Dodatkowym atutem jest piękna okolica, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W okolicy znajdziemy wszystko co potrzeba. Dzięki centralnemu położeniu, lokalizacja ta jest pożądana przez najemców.

BUDYNEK: 10 piętrowy wieżowiec, po remoncie i termomodernizacji. Budynek wyposażony jest w dwie windy. Dodatkową zaletą jest spora liczba miejsc parkingowych pod budynkiem oraz parkingu strzeżonego.

MIESZKANIE: Składa się z 5 pokoi. Każdy jest aktualnie wynajmowany na kolejny rok, także z góry wiadomo jaki dochód mieszkanie będzie generowało dla przyszłego właściciela. Jego powierzchnia to 61 m2. W mieszkaniu znajduje się łazienka z prysznicem i oddzielne WC oraz widna kuchnia. Mieszkanie zostało zoptymalizowane i wyremontowane pod kątem wynajmu. Jest całe wyposażone w nowy sprzęt i meble. Wszystko jest w cenie.

Mieszkanie obecnie jest zarządzane przez naszą firmę także przyszły właściciel nie musi przejmować kwestiami związanymi z wynajem - my możemy zająć się nimi w jego imieniu. Po odliczeniu wszystkich kosztów, mieszkanie generuje ponad 40 000 zł rocznie, co daje niecałe 8% zwrotu z inwestycji rocznie.  

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego to nie czekaj z decyzją o zakupie zanim ceny znowu wzrosną. Zabezpiecz przyszłość swoją oraz swoich bliskich i umów się na spotkanie.
_______________________________________________________________________
ZNAJDŹ SWOJE MIESZKANIE – KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- gwarantujemy brak kosztów po stronie kupującego
- oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu
- gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu
- zapewniamy doradztwo inwestycyjne
- oferujemy obsługę wynajmowanych nieruchomości, bez zaangażowania właściciela

ZADZWOŃ TERAZ
 • Numer ogłoszenia: 63152430
 • Data wprowadzenia: 6 stycznia 2020
 • Aktualizacja: 7 stycznia 2020
 • Wyświetleń: 226
 • Wyświetleń na liście: 3 906