Mieszkanie w klimatycznym dworku!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10

Mieszkanie w klimatycznym dworku!

Cena

660 000

Do negocjacji

  • Liczba pokoi
    3
  • Piętro
    1
  • Rok budowy
    1910
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdańsk Sobieszewo
Cena za m2

10 393,70

Do negocjacji

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
63,50 m2
Typ ogrzewania
Własne
Powierzchnia działki
960 m2
Dostępne od
Do uzgodnienia

Dzień dobry.
Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni  80,28 m2. Użytkowa powierzchnia to 63,50 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz dwóch strychów, które są atrakcyjnym dodatkiem do całego mieszkania. Jeden ze stryszków znajduje się przy kuchni  i aktualnie stanowi spiżarkę a drugi umiejscowiony jest przy pokoju dziennym dając możliwość  przerobienia go na dodatkowy pokój lub garderobę. Do mieszkania przynależy piwnica, garaż oraz grunty o łącznym wymiarze 960 m2. Ogrzewane jest za pomocą pieca (piec umiejscowiony w piwnicy, z podajnikiem, na ekogroszek lub węgiel czy drzewo).
Lokal usytuowany jest w wielorodzinnym ale nietuzinkowym dworku, w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku i hałasu w otoczeniu przyrody. Dookoła budynku mamy pola uprawne, dodatkową nową drogę pozwalającą na szybsze dotarcie do plaży, las. Otoczenie budynku pozwala na oddech od codzienności,  sprzyja spacerom,  jeździe na rowerze a miłośnikom wędkarstwa daje możliwość łowienia ryb prawie przy domu.
Mieszkanie oddalone jest od głównego Sobieszewa o ok. 3 km. Wyspa Sobieszewska (Sobieszewo) to bardzo dobrze rozwinięta infrastrukturalnie dzielnica Gdańska, oddalona od centrum miasta o ok. 20 km. Zaprasza pięknymi, szerokimi plażami, rezerwatem przyrody Ptasi Raj czy Mewia Łacha, licznymi ścieżkami rowerowymi i przepięknym, dużym lasem. Położna jest w niewielkiej odległości od trasy krajowej S7 . Wjazd na Wyspę umożliwia wybudowany w 2018 roku most zwodzony nad Martwą Wisłą. Dojazd do Sobieszewa z Gdańska możliwy jest również komunikacją miejską.

Pośrednikom serdecznie dziękuję. Sprzedaż jest bezpośrednio przez właściciela nieruchomości.
Wyposażenie mieszkania do uzgodnienia.
Zapraszam do obejrzenia i zakupu.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65476803

Wróć do góry