Wróć do góry

Nowoczesne w budynku z 2019 r. z wyposażeniem !

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 19
Cena

599 000

 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2019 r.
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Mikołaja Kopernika 
Cena za m2

15 842,37

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
NN489805
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
37,81 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

Oferta wyłącznie w biurze Navigat !

Budynek wybudowany przez dewelopera BMC w 2019 roku. Inwestycja pod nazwą Asteria to dwa kameralne budynki mieszkalno-usługowe. Oferowane mieszkanie znajduję się na granicy dwóch bardzo dobrze położonych i skomunikowanych dzielnic Gdyni: Wzgórza Św. Maksymiliana oraz Redłowa - lokalizacja która przyciąga inwestorów, turystów ale także mieszkańców ze względu na wspaniałe położenie, dzięki któremu w kilka chwil możemy znaleźć się nad brzegiem morza, załatwić sprawy urzędowe czy tez udać się na zakupy do pobliskiego centrum handlowego. Walorem lokalizacji jest również bliskość lasów Kępy Redłowskiej, która rozciąga się aż po molo w Orłowie co daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

W pierwszym budynku od strony ulicy Legionów na parterze znajdziemy: Biedronkę, Rossmana czy aptekę a w najbliższym sąsiedztwie pełną infrastrukturę handlowo-usługową oraz przychodnie NFZ. Drugi budynek, w którym mieści się oferowany lokal składa się z samych mieszkań i jest od strony cichego osiedla z kameralną zabudową. 

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju - do tego przestronny balkon dobrze komponujący się z nowoczesną bryłą budynku. Wnętrze wykończone z dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem w cenie.
Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska dodatkowo płatne w cenie łącznej: 50 000 zł.
Zryczałtowane opłaty miesięczne wynoszą 500 zł i raz do roku następuje wyrównanie z odczytów liczników: wody i ciepła.

Zapraszamy na prezentację.

Navigat Nieruchomości tel. [ukryte]

Bezpieczna transakcja dzięki:

- Nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 214227).
- Polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w Wiener Towarzystwo
Ubezpieczeń S.A. NR COR120332
- Usługom finansowym i ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości
- Taksa Notarialna z rabatem.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł.

W świetle powyższego pragniemy poinformować Państwa, że Navigat Nieruchomości dba o prawo do prywatności. Navigat Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres [ukryte] z dopiskiem "Dane osobowe”.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64431042
 • Data wyróżnienia: 03.09.2021
 • Data wprowadzenia: 18.08.2021
 • Aktualizacja: 04.10.2021