Umeblowane z 50 m2 ogródkiem i miejscem postojowym

Pogórze
Tadeusza Kościuszki
2 2019 37 m2
429 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
20
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 20
Cena
429 000
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2019 r.
Jestem
Firmą
Adres
Pogórze
Tadeusza Kościuszki 
Cena za m2
11 594,59
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
NN327201
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
37 m2
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Oferta wyłącznie w biurze Navigat !

Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Pogórzu graniczącym z Gdyńską dzielnicą Pogórze.


Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości przepięknych, nadmorskich krajobrazów.
Stąd blisko do malowniczej plaży na Babich Dołach, czy urokliwych Mechelinek z rezerwatem przyrody, i Rewy z długimi piaszczystymi plażami.

Dodatkowo, sąsiedztwo nowoczesnych osiedli z kameralną, rodzinną zabudową, z bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturą, bogatą w placówki zdrowia i szkolnictwa, sklepy czy słynną Galerią Szperk sprawia, że to miejsce jest tak chętnie wybierane do zamieszkania przez młodych klientów.

Budynek wybudowany przez dewelopera Dekpol , osiedle "Na Fali". Budynki cztero-kondygnacyjne na ładnym osiedlu z zagospodarowanymi częściami wspólnymi w tym miejscami parkingowymi za szlabanami otwieranymi w nowoczesny sposób poprzez połączenie telefoniczne. Cały terem osiedla jest monitorowany.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na w parterze i posiada ogródek wielkości 50 m2 , dzięki czemu jest jednym z najbardziej pożądanych wyborów w obecnym czasie.
Mieszkanie wykończone jest z dobrej jakości materiałów i sprzedawane w pełni urządzone wraz z wszystkimi  meblami i sprzętami AGD.
Nieruchomość jest praktycznie jak nowa, ponieważ wnętrze zostało wykończone dopiero w zeszłym roku, detale zaplanowane i wykonane w nowoczesnym stylu, a przestrzeń wygodnie zaaranżowana.
Sam lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz dużego ogródka o powierzchni około 50 m2.

W mieszkaniu znajduję się centrala systemu alarmowego Genevo z osobnym czujnikiem do mieszkania i komórki. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu jest możliwość dostosowania lokalu do korzystania w przyszłości z systemu SmartHome.   
Niski koszty utrzymania, czynsz na poziomie 350 zł/miesięcznie są dużym atutem tej nieruchomości.
Cena komórki lokatorskiej oraz miejsca  postojowego naziemnego za szlabanem wynosi 40 tys. zł. 

Doskonała lokalizacja, nowe budownictwo, znakomicie urządzona przestrzeń oraz niskie koszty utrzymania lokalu są największymi atutami tej nieruchomości, a to że nieruchomość jest wykończona czyni tą ofertę atrakcyjną wśród osób poszukujących mieszkania.

Zapraszamy na prezentację.

Navigat Nieruchomości tel. 608430... Wyświetl numer

Bezpieczna transakcja dzięki:

- Nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 214227).
- Polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w Wiener Towarzystwo
Ubezpieczeń S.A. NR COR120332
- Usługom finansowym i ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości
- Taksa Notarialna z rabatem.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł.

W świetle powyższego pragniemy poinformować Państwa, że Navigat Nieruchomości dba o prawo do prywatności. Navigat Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres b...@navig... Wyświetl e-mail z dopiskiem "Dane osobowe”.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

799 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie standardowe

985 000 zł

Aktualizacja: 11 minut temu
Ogłoszenie standardowe

499 000 zł

Aktualizacja: 17 minut temu
Ogłoszenie standardowe

990 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Umeblowane z 50 m2 ogródkiem i miejscem postojowym

Oferta, którą oglądasz

Umeblowane z 50 m2 ogródkiem i miejscem postojowym

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie premium

Magdalena Kłos

608430... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Pogórze
Tadeusza Kościuszki 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 363 dni (do 08.08.2023)
 • Numer ogłoszenia: 64824909
 • Data wyróżnienia: 07.08.2022
 • Data wprowadzenia: 08.05.2022
 • Aktualizacja: 08.08.2022
Zadzwoń SMS