Gdańsk Łostowice
Hilarego Koprowskiego
3 2024 50 m2 499 500 zł
Ogłoszenie podstawowe
gotowe do odbioru_umów się, aby zobaczyć na żywo!: zdjęcie 95686679
gotowe do odbioru_umów się, aby zobaczyć na żywo!: zdjęcie 95686680
gotowe do odbioru_umów się, aby zobaczyć na żywo!: zdjęcie 95686681
Więcej zdjęć 4
  • Galeria
  • Mapa
Gdańsk Łostowice, Hilarego Koprowskiego 3 2024 50 m2 499 500 zł

Gotowe do odbioru_umów się, aby zobaczyć na żywo!

Gotowe do odbioru_umów się, aby zobaczyć na żywo!

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Balkon
  • Garaż
  • Winda
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
  • Typ ogrzewania: Co Miejskie
  • Liczba pięter w budynku: 4
Zapytaj o ofertę

Mieszkanie:
Wyjątkowe, gotowe do odbioru 3-pokojowe mieszkanie wykonane w bardzo wysokim standardzie uwzględniającym akustyczne 3-szybowe okna czy instalację pod system inteligentnego i zdalnego sterowania mediami "SMART".
Ze słonecznego balkonu rozpościera się po prawej i lewej stronie widok na zieleń oraz panoramę Gdańska.
Dzięki zachodniej ekspozycji i wielkim przeszkleniom zarówno w salonie jak i sypialni jest bardzo jasno. 

Budynek:
Wybudowany w na przełomie 2023/2024 roku został wykonany z pustaka ceramicznego co gwarantuje najlepsze właściwości termiczne. Balkony montowane w systemie Iso-Corb to kolejne oszczędności wynikające z wyeliminowania mostka termicznego.
W budynku jest duża, cichobieżna winda, która zjeżdża do poziomu hali garażowej.

Inwestycja:
Kameralna inwestycja w skład której wchodzą jedynie 3 budynki. Teren jest zamknięty szlabanem. Inwestycja graniczny jedynie z zabudową jednorodzinną i duża ilością zieleni wokół. Duże przestrzenie między budynkami, zieleń, drewniane elementy jak altana czy wygodne leżaki, alejki spacerowe czy zewnętrzna siłownia dbają wygodę i dobre samopoczucie mieszkańców.
Dodatkowo zostało przygotowanych wiele zadaszonych wiat na jednoślady.

Lokalizacja:
Kilka minut spacerem od inwestycji znajduje się urokliwy potok oraz zbiorniki retencyjne "Świętokrzyska" które połączone lasem tworzą wyjątkowy teren rekreacyjny do uprawiania sportu.;
W promieniu 350m metrów od osiedla działają sklepy i punkty handlowe (Lidl, Żabka, Biedronka, C.H Kowale, Stacja Benzynowa ze sklepem 24H).
Mieszkańcy okolicy doceniają dużą dostępność i bliskość żłobków, przedszkoli i szkół.
Bliskość dużych węzłów komunikacyjnych (S7/S6) oznacza dogodny dojazd do centrum jak i łatwy wyjazd poza miasto;
Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok osiedla, ale wisienką na torcie jest zaplanowany w najbliższej przyszłości przystanek PKM oraz połączenie tramwajowe łączące tę lokalizację z Jasieniem.

 

Data dodania: 24.01.2025

Aktualizacja: 24.01.2025

Numer oferty: 65968006

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry