Gdańsk Jasień
Guderskiego
3 2026 63.11 m2 678000 zł
Urzeka 6.A.30 - bardzo słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem: zdjęcie 97921832
Urzeka 6.A.30 - bardzo słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem: zdjęcie 96266333
Urzeka 6.A.30 - bardzo słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem: zdjęcie 96534112
Więcej zdjęć 8

Urzeka 6.A.30 - bardzo słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Balkon
  • Winda
  • Aneks kuchenny
  • Typ ogrzewania: Z sieci miejskiej
  • Numer mieszkania: 6.A.30
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Siłownia
  • Liczba pięter w budynku: 4
  •  Wirtualny spacer
Zapytaj o ofertę

Mieszkanie 6.A.30 to 3 pokoje o powierzchni 63,11 m² na III piętrze, z garderobą i balkonem 6,27 m². Ekspozycja południe + zachód zapewnia dobre doświetlenie w drugiej części dnia, a salon z aneksem jest jasny i ustawny, więc łatwo zaplanować pełną zabudowę kuchenną, stół i wygodną część wypoczynkową.

Strefa dzienna (26,44 m²) daje przestrzeń na kuchnię z dużą ilością blatów roboczych oraz wyraźnie wydzieloną część jadalnianą i salonową. Balkon od strony południowo-zachodniej to dodatkowe miejsce na zewnątrz, z którego najchętniej korzysta się po pracy. Dwie sypialnie (11,64 m² i 10,84 m²) są ustawne i pozwalają zaplanować przechowywanie w zabudowie. Garderoba ułatwia utrzymanie porządku i odciąża szafy w pokojach. Przedpokój (7,78 m²) również daje przestrzeń na szafę w zabudowie.

Rozkład:
– Pokój dzienny z aneksem kuchennym (26,44 m²), wyjście na balkon, ekspozycja południowo-zachodnia
– Sypialnia (11,64 m²), zachód
– Sypialnia (10,84 m²), zachód
– Garderoba (2,31 m²)
– Łazienka (4,10 m²)
– Przedpokój (7,78 m²)
– Balkon (6,27 m²), narożny – południe i zachód

Osiedle Urzeka powstaje w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, przy ulicach Konrada Guderskiego i Czermińskiego. Lokalizacja ułatwia szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta i sprawne połączenia z innymi częściami miasta. W pobliżu działa komunikacja publiczna, a okolica ma pełną, miejską infrastrukturę: sklepy, usługi, przedszkola i miejsca do załatwienia codziennych spraw.

Urzeka to inwestycja wieloetapowa prowadzona od 2022 roku. Pierwsze budynki oddaliśmy do użytkowania w 2023 roku. Docelowo powstanie 15 budynków. Budynki są 4-piętrowe, a w mieszkaniach są balkony albo ogródki.

Duży nacisk położyliśmy na zieleń i rekreację. Na terenie osiedla są alejki, miejsca odpoczynku i strefy rekreacji dla osób w każdym wieku. Naturalnym atutem jest dolina Potoku Oruńskiego, a wzdłuż potoku zrealizowaliśmy leśne molo. W tej strefie działa też plac zabaw z atrakcjami, w tym długa, rurowa zjeżdżalnia terenowa oraz tyrolka.

Jakość projektu potwierdzają nagrody. Urzeka otrzymała pięć gwiazdek w European Property Awards 2025 w kategorii Landscape Architecture, a następnie zwyciężyła w International Property Awards 2025–2026 w tej samej kategorii. Doceniono też nasze podejście do planowania codzienności w konkursie "Zaprojektowane po ludzku. Szczęśliwe Sąsiedztwa”.

Podwyższony standard deweloperski w Domesta obejmuje:
– ściany i sufity szpachlowane i malowane dwukrotnie na biało
– trzyszybowe okna
– parapety z konglomeratu
– ściany działowe z bloczków gipsowych
– solidne drzwi o klasie antywłamaniowej
– wysokiej jakości gniazda i włączniki

Odbiór:
Planowany termin odbioru: listopad 2026 r.
Możesz planować spokojnie: 100% inwestycji Domesta oddajemy w terminie.

Jeśli szukasz 3 pokoi z dobrym światłem po południu i dodatkowym miejscem na przechowywanie, skontaktuj się z nami — przekażemy szczegóły i umówimy prezentację.

Link do oferty dewelopera: https://www.domesta.com.pl/urzeka
Szczegółową ofertę można znaleźć na stronie http://www.domesta.com.pl

Aktualizacja: 10.02.2026

Numer oferty: 66063234

Wróć do góry