Gdańsk Brzeźno
Krasickiego 9
2 2017 45.61 m2 1300000 zł
Apartament 200 m od plaży - ogłoszenie właściciela: zdjęcie 97959088
Apartament 200 m od plaży - ogłoszenie właściciela: zdjęcie 97959089
Apartament 200 m od plaży - ogłoszenie właściciela: zdjęcie 97959090
Więcej zdjęć 16

Apartament 200 m od plaży - ogłoszenie właściciela

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Stan: Po remoncie
  • Typ ogrzewania: Miejskie
  • Dostępne od: Ręki
  • Liczba pięter w budynku: 4
Zapytaj o ofertę

Mieszkanie usytuowane w pasie nadmorskim - dzielnica Brzeźno, ul. Krasickiego - na osiedlu NADMORZE, cenionego dewelopera Invest Komfort. Osiedle położone przy parku, oddalone od plaży zaledwie o 200 m. Do dyspozycji mieszkańców fitness (siłownia, sala bilardowa, sauna sucha i sauna parowa) oraz plac zabaw. Teren osiedla ogrodzony i monitorowany cała dobę.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone (meble, zabudowy, sprzęt agd i rtv).

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (3,97 m2) oraz miejsce w hali garażowej - w cenie 100 tys. zł (zakup obowiązkowy).

Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.

Ogłoszenie bezpośrednie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Data dodania: 28.01.2026

Numer oferty: 66327866

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry