Banino
Halna
4 2016 113 m2 1 099 000 zł
Banino Wyjątkowy Dom W Spokojnej Okolicy: zdjęcie 96624895
Banino Wyjątkowy Dom W Spokojnej Okolicy: zdjęcie 96624896
Banino Wyjątkowy Dom W Spokojnej Okolicy: zdjęcie 96624897
Więcej zdjęć 16
  • Galeria
  • Mapa
Banino, Halna 4 2016 113 m2 1 099 000 zł

Banino Wyjątkowy Dom W Spokojnej Okolicy

Banino Wyjątkowy Dom W Spokojnej Okolicy

Rodzaj nieruchomości Dom szeregowy
Dodatkowe informacje:
  • Balkon
  • Garaż
  • Ogródek
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
  • Typ ogrzewania: Gazowe
  • Liczba pięter w budynku: 2
Zapytaj o ofertę

Oferta Dostępna w Pepper House

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość wykończona i gotowa do zamieszkania.

Jeżeli cenisz sobie ciszę i kontakt z naturą polecam dom z ogródkiem przy ul. Halnej w Baninie koło Gdańska.

Osiedle domów w zabudowie szeregowej to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej i 113  m2 z garażem, balkonem, tarasem i ogrodem.

Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem do ogrodu, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, wiatrołap, hol, WC oraz garaż. W salonie znajduje się koza.

Na drugiej kondygnacji znajdują się: trzy pokoje, z których dwa mają wyjście na balkon (widok na ogród), hol oraz duża łazienka z prysznicem.

Powierzchnia dodatkowa to zaadaptowany  strych o pow. ok 20 m2.

Budynek skrajny  z działką o powierzchni 380 m2. Doskonała lokalizacja. Okolica przyjazna mieszkańcom. Blisko szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna i sklepy.

Budynek wykończony, gotowy do zamieszkania. Budowany w technologii murowanej. Ogrzewanie podłogowe gazowe, piec dwu funkcyjny plus koza Podjazd i taras z kostki betonowej. Działka prostokątna, ogrodzona.

Własny dom z ogrodem i garażem. Blisko Trójmiasta w otoczeniu natury. Doskonała alternatywa dla domu z bloku

Serdecznie zapraszam na prezentację,
Piotr Murat

Data dodania: 23.06.2025

Aktualizacja: 08.07.2025

Numer oferty: 66122654

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry