Bąkowo
Sikorki
4 2022 102 m2 929000 zł
Dobra lokalizacja. Skrajny szereg. Duży nasłoneczniony ogródek.: zdjęcie 98291388
Dobra lokalizacja. Skrajny szereg. Duży nasłoneczniony ogródek.: zdjęcie 98291389
Dobra lokalizacja. Skrajny szereg. Duży nasłoneczniony ogródek.: zdjęcie 98291390
Więcej zdjęć 12
  • Galeria
Bąkowo, Sikorki 4 2022 102 m2 929000 zł

Dobra lokalizacja. Skrajny szereg. Duży nasłoneczniony ogródek.

Dobra lokalizacja. Skrajny szereg. Duży nasłoneczniony ogródek.

Rodzaj nieruchomości Dom szeregowy
Dodatkowe informacje:
  • Dostępne od: Do uzgodnienia
  • Liczba pięter w budynku: 2
  • Typ ogrzewania: Gazowe
Zapytaj o ofertę

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, skrajny (nasłoneczniony płd.-zach.). Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, Bąkowie gmina Kolbudy niedaleko Gdańska.
Powierzchnia całkowita 102 m2 a powierzchnia użytkowa to 83 m2.
Na parterze znajduje się jasny salon z aneksem kuchennym, wiatrołap, kotłownia i łazienka. Na pierwszym piętrze są dwie sypialnie w tym jedna z garderobą i łazienka.
Natomiast na poddaszu jest otwarty pokój, który może służyć jako gabinet, miejsce relaksu. Z salonu wychodzimy do ogródka z dużym tarasem i altaną, w której spokojnie mieszczą się wszystkie meble ogrodowe itd. Duża ilość iglaków sprawia wrażenie prywatności. Do nieruchomości przynależy duże miejsce parkingowe na 2-3 auta.
W okolicy znajduje się dużo terenów zielonych odpowiednich do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Las, Jezioro Otomińskie, zbiornik wodny Lublewo z przystanią i pomostem. Dużo sklepów, Biedronka, Lidl, Castorama, Rossmann, apteka, stacja benzynowa oraz centrum handlowe Fashion House.
Doskonałe połączenie komunikacyjne. Do Obwodnicy Trójmiejskiej są 2 km a do centrum Gdańska 13 km.

Data dodania: 23.03.2026

Numer oferty: 66378196

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry