Otomin
6 185 m2 1 400 000 zł
Dom bliźniak o pow. 185m2, 6 pokoi, Gdańsk/Otomin: zdjęcie 97766921
Dom bliźniak o pow. 185m2, 6 pokoi, Gdańsk/Otomin: zdjęcie 97766922
Dom bliźniak o pow. 185m2, 6 pokoi, Gdańsk/Otomin: zdjęcie 97766923
Więcej zdjęć 19

Dom bliźniak o pow. 185m2, 6 pokoi, Gdańsk/Otomin

Rodzaj nieruchomości Dom bliźniak
Dodatkowe informacje:
  • Balkon
  • Ogródek
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Miejsce parkingowe
  • Stan: Po remoncie
  • Typ ogrzewania: Gazowe
  • Liczba pięter w budynku: 1
Zapytaj o ofertę

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego 1-piętrowego (2-lokalowego) typu bliźniak o powierzchni użytkowej 186,51 m2, położonego w miejscowości Otomin,  graniczący z Gdańskiem. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 425 m2. 
Dom znajduje się w otoczeniu lasów niedaleko jeziora Otomińskiego, ścieżek spacerowych, terenów rekreacyjnych, w pobliżu stadnina koni.
Atrakcyjna lokalizacja, cisza i spokój, a jednocześnie blisko do centrum Gdańska jest atutem nieruchomości.
Dom po remoncie i odświeżeniu składa się z :
Parter: salon (28,46 m2), wysokość w najwyższym punkcie 5,40m, sypialnia  z prywatną łazienką, garderobą,
oraz wyjściem na ogród.
W łazience przewidziano miejsce na saunę , idealne miejsce na relaks.
3 pokoje biurowe , gabinety lub jako dodatkowe sypialnie (pokoje gościnne), łazienka- pralnia, oraz osobna toaleta
Piętro: 2 pokoje z łazienkami.
Brama wjazdowa otwierana na pilota.
Dom do własnej aranżacji i wykończenia zgodnie z upodobaniami, doskonały dla rodzin, osób pracujących zdalnie i ceniących bliskość natury, ale  bez rezygnowania z życia miejskiego.
Budynek przeszedł generalny remont w 2025r
Więcej informacji u opiekuna oferty, polecam i zapraszam na prezentacje.

Aktualizacja: 13.01.2026

Numer oferty: 66296621

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry