Parchowo Frydrychowo
2 1990 40 m2 269000 zł
Domek rekreacyjny z pięknym widokiem na J. Mausz: zdjęcie 96832968
Domek rekreacyjny z pięknym widokiem na J. Mausz: zdjęcie 97056790
Domek rekreacyjny z pięknym widokiem na J. Mausz: zdjęcie 96832969
Więcej zdjęć 20
  • Galeria
Parchowo Frydrychowo 2 1990 40 m2 269000 zł

Domek rekreacyjny z pięknym widokiem na J. Mausz

Domek rekreacyjny z pięknym widokiem na J. Mausz

Rodzaj nieruchomości Dom rekreacyjny
Dodatkowe informacje:
  • Ogródek
  • Woda
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe
  • Liczba pięter w budynku: 1
  • Typ ogrzewania: Elektryczne
Zapytaj o ofertę

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Szukasz nietuzinkowego miejsca pośród malowniczych Kaszub? To oferta właśnie dla Ciebie!

ATUTY:



  • Nieruchomość z widokiem na Jezioro Mausz,

  • Domek może stanowić ofertę inwestycyjną pod dalszy najem,

  • Panele fotowoltaiczne na terenie działki.



NIERUCHOMOŚĆ:
Na sprzedaż atrakcyjny domek rekreacyjny o powierzchni ok. 40m2, na którą składa się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i korytarz. Domek posiada 2 przestronne, zadaszone tarasy. Domek jest ogrzewany poprzez 2 grzejniki elektryczne lub piecyk w sypialni. Dodatkowo posiada klimatyzację. Nieruchomość wyposażona w panele fotowoltaiczne. Domek posiada przyłącze do własnego szamba.

DZIAŁKA:
Domek usytuowany na działce o łącznej powierzchni 1 193m2, w której wydzielony jest udział i sposób korzystania na użytek własny na powierzchnię 466m2. Istnieje możliwość kontynuowania dzierżawy dodatkowej powierzchni w sąsiedniej działce na pow. ok. 300m2.

Nieruchomość stanowić może stanowić idealne rozwiązanie dla osób poszukujących własnej przestrzeni pośród Kaszubskiego krajobrazu, w otoczeniu przyrody, ale też może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną ze względu na duże walory turystyczne i wypoczynkowe.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Frydrychowo, która położona jest w gminie Parchowo, w powiecie bytowskim. Działka położona bezpośrednio z widokiem na Jezioro Mausz. W pobliżu znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy DAL-SOL oraz Ośrodek Mausz.
Odległość do Bytowa wynosi 20 km, zaś do Trójmiasta jest to odległość około 70 km.
Atrakcyjne położenie działki zapewnia komfortowy wypoczynek pośród malowniczego krajobrazu, z dostępem do jeziora i leśnych terenów.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami.

Aktualizacja: 25.02.2026

Numer oferty: 66156633

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry