Chwaszczyno
Sambora I
600 m2 749000 zł
Działka Letniskowa przy Jeziorze Wysockim: zdjęcie 98628827
Działka Letniskowa przy Jeziorze Wysockim: zdjęcie 98628828
Działka Letniskowa przy Jeziorze Wysockim: zdjęcie 98628829
Więcej zdjęć 8

Działka Letniskowa przy Jeziorze Wysockim

Rodzaj nieruchomości Działka rekreacyjna
Zapytaj o ofertę

ATUTY:
*Bezpośredni dostęp do jeziora - działka położona przy samej linii brzegowej Jeziora Wysockiego.
* Indywidualny projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę 
*Własny pomost - idealny do kąpieli, wędkowania.
*Malowniczy widok na wodę - piękna panorama jeziora widoczna z działki i tarasu.
*Domek letniskowy z dużym tarasem - gotowe miejsce do wypoczynku i rekreacji.
*Media na działce - doprowadzony prąd oraz woda ze studni do domku.
*Ogrodzona i zagospodarowana działka - zapewnia prywatność i komfort użytkowania.
*Świetna lokalizacja - blisko stacji SKM Osowa, szybki dojazd do całego Trójmiasta.

DZIAŁKA: 
Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 600 m², położona bezpośrednio nad Jeziorem Wysockim.
Nieruchomość znajduje się przy samej linii brzegowej jeziora i posiada własny pomost, który umożliwia bezpośredni dostęp do wody oraz korzystanie z uroków jeziora - kąpieli, wędkowania czy wypoczynku nad wodą.
Działka jest ogrodzona oraz zagospodarowana, co zapewnia prywatność i komfort użytkowania.
Na jej terenie znajduje się domek letniskowy z dużym tarasem, z którego rozciąga się piękny widok na jezioro i otaczającą przyrodę. Taras stanowi idealne miejsce do wypoczynku, spotkań rodzinnych oraz relaksu na świeżym powietrzu.
Nieruchomość posiada doprowadzony prąd oraz wodę ze studni doprowadzoną do domku, co zapewnia wygodę korzystania z działki w sezonie rekreacyjnym.

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 12.ML, co oznacza teren zabudowy letniskowej, przeznaczony pod rekreacyjną zabudowę wypoczynkową.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, przy ulicy Sambora I, w bezpośrednim sąsiedztwie Jezioro Wysockie. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni, ciszą oraz kameralną zabudową rekreacyjną, co tworzy idealne warunki do wypoczynku i relaksu nad wodą.
Jednocześnie lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z Trójmiastem.
W niedalekiej odległości znajduje się stacja Gdańsk Osowa, obsługiwana przez PKP SKM, co umożliwia szybki dojazd do Gdańsk oraz innych części aglomeracji.
Położenie przy jeziorze, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko infrastruktury miejskiej sprawia, że jest to wyjątkowa lokalizacja zarówno na weekendowy wypoczynek, jak i rekreację przez cały sezon.


MEDIA:
Nieruchomość posiada doprowadzony prąd oraz wodę ze studni doprowadzoną do domku, co zapewnia wygodę korzystania z działki w sezonie rekreacyjnym.

Zapraszam do kontaktu. 
Patryk Makowski 
+48 575 90... Wyświetl numer  
Galeria Nieruchomości 

Aktualizacja: 11.05.2026

Numer oferty: 66422099

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry