Reda
Długa
4 2020 80 m2 899 900 zł
Glamour, Loft, 2 kondygnacje, taras+ garaż.: zdjęcie 96550011
Glamour, Loft, 2 kondygnacje, taras+ garaż.: zdjęcie 96550012
Glamour, Loft, 2 kondygnacje, taras+ garaż.: zdjęcie 96550014
Więcej zdjęć 16
  • Galeria
Reda, Długa 4 2020 80 m2 899 900 zł

Glamour, Loft, 2 kondygnacje, taras+ garaż.

Glamour, Loft, 2 kondygnacje, taras+ garaż.

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Typ ogrzewania: Co Miejskie
  • Liczba pięter w budynku: 2
Zapytaj o ofertę

Luksusowy loft w stylu Glamour inspirowany Krzysztofem Miruciem

Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 68,71m² (całkowita 80 m² ze skosami),położony na II i III piętrze kameralnego budynku (2020), mieszczącego jedynie 9 lokali - cisza i sąsiedzka atmosfera.

Wykończenie i aranżacja:

Styl "Glamour-Loft”: połączenie industrialnych elementów (otwarta przestrzeń, surowe wykończenia) z eleganckimi dodatkami - lustra, chromowane detale, luksusowa tapicerka

Wysoki standard: przemyślane oświetlenie, finezyjne schody, okna panoramiczne i duże przeszklenia

Rozkład pomieszczeń:

Poziom 1 (II piętro): przestronny salon z otwartą kuchnią, pokój gościnny (biuro), łazienka z prysznicem, taras o wymiarach ok. 9,5 m × 1,5 m, na który można wyjść z salonu oraz z sypialni.

Poziom 2 (III piętro): loftowa przestrzeń zaadaptowana na sypialnię oraz dodatkowy kącik wypoczynkowy/garderobę
 

Południowo-wschodnia i południowo-zachodnia ekspozycja zapewniają doskonałe doświetlenie przez cały dzień


Prywatny garaż w bryle budynku z bezpośrednim wjazdem z bramą  otwieraną pilotem oraz komórka lokatorska (9 m²) - wspólnie w cenie 80 000zł- zakup obligatoryjny

Niskie opłaty: ogrzewanie gazowe z własnego licznika

Lokalizacja:

Ulica Długa, Reda - spokojna, zielona okolica, bezpośrednie sąsiedztwo lasu

Infrastruktura: przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy linii 9

W pobliżu: sklepy spożywcze, bankomat, centrum handlowe - wygoda na co dzień

13 km do Pucka, 20 km do Władysławowa - świetne połączenie na weekendy nad morzem


Przestrzeń pełna stylu i komfortu
To wyjątkowy adres — niezwykle doświetlony loft w stylu glamour, którego wnętrze zaprojektowano z dbałością o detal. Idealny dla wielbicieli eleganckich form i loftowego klimatu, docenią Państwo również praktyczną przestrzeń antresoli, wygodny garaż z komórką i kameralne warunki mieszkaniowe. To oferta, która wyróżnia się charakterem i komfortem.

Zapraszam do kontaktu - umówimy się na prezentację!

Data dodania: 09.06.2025

Aktualizacja: 17.06.2025

Numer oferty: 66110046

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry