Gdańsk Śródmieście
Św. Ducha
6 1955 70 m2 1300000 zł
inwestycyjne na starówce 6 pokoi z parkingiem: zdjęcie 98111609
inwestycyjne na starówce 6 pokoi z parkingiem: zdjęcie 98111610
inwestycyjne na starówce 6 pokoi z parkingiem: zdjęcie 98111611
Więcej zdjęć 20

Inwestycyjne na starówce 6 pokoi z parkingiem

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Liczba pięter w budynku: 4
Zapytaj o ofertę

ATUTY:
•⁠ ⁠Prestiżowa lokalizacja w historycznym centrum Gdańska przy Bazylice Mariackiej;
•⁠ ⁠Widok na dachy starówki i bezpośrednie sąsiedztwo najważniejszych zabytków;
•⁠ ⁠Unikatowe XVIII-wieczne elementy konstrukcyjne - oryginalne deski z rozbiórki gdańskiego kościoła
•⁠ ⁠Gotowy produkt inwestycyjny z roczną stopą zwrotu na poziomie ok. 8%;
•⁠ ⁠Możliwość jednoczesnego zakwaterowania do 12 osób;
•⁠ ⁠Dwie w pełni niezależne, funkcjonujące jednostki w ramach jednej księgi wieczystej;
•⁠ ⁠Opcja przejęcia współpracy z profesjonalnym operatorem najmu;
•⁠ ⁠Dostęp do patio z możliwością bezpłatnego parkowania;

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Św. Ducha, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic gdańskiej starówki, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazylika Mariacka w Gdańsku. To ścisłe centrum historyczne, kilka kroków od Długi Targ oraz Żuraw w Gdańsku. Otoczenie łączy zabytkową architekturę z tętniącym życiem kulturalnym i gastronomicznym. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się renomowane restauracje, kawiarnie, galerie sztuki i muzea, co czyni lokalizację wyjątkowo atrakcyjną zarówno dla turystów, jak i najemców krótkoterminowych. Dogodne połączenie z całym Trójmiastem zapewnia bliskość Dworzec Główny w Gdańsku oraz rozwinięta sieć komunikacji miejskiej.

BUDYNEK:
Apartamenty mieszczą się w klimatycznej, historycznej kamienicy, której charakter został zachowany i podkreślony podczas modernizacji wnętrz. To połączenie autentycznej, staromiejskiej substancji z nowoczesnym standardem wykończenia i pełnym wyposażeniem. Dodatkowym atutem jest wewnętrzne patio, oferujące mieszkańcom możliwość bezpłatnego parkowania- rzadkość w tej części miasta.

MIESZKANIE:
Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa całkowicie niezależne apartamenty, co pozwala na elastyczne zarządzanie najmem i maksymalizację przychodów.

1. Apartament 
•⁠ ⁠salon z aneksem kuchennym (ok. 19 m²);
•⁠ ⁠sypialnia (ok. 12 m²);
•⁠ ⁠antresola (ok. 6 m²);
•⁠ ⁠łazienka (ok. 2 m²);
•⁠ ⁠korytarz (ok. 5 m²)

2. Apartament 
•⁠ ⁠salon z aneksem kuchennym (ok. 16 m²);
•⁠ ⁠sypialnia (ok. 9 m²);
•⁠ ⁠antresola (ok. 4 m²);
•⁠ ⁠łazienka (ok. 3 m²)

Wnętrza zostały zaprojektowane w spójnym, rustykalnym stylu, z wyeksponowanymi, historycznymi elementami konstrukcyjnymi. Na szczególną uwagę zasługują sufity wykonane z XVIII-wiecznych desek, nadające przestrzeni niepowtarzalny klimat i autentyczność.
Apartamenty są w pełni wyposażone i przygotowane do natychmiastowego użytkowania lub kontynuacji najmu.

OPŁATY:
Miesięczne opłaty administracyjne kształtują się na poziomie ok. 830 zł.

Zapraszam serdecznie na prezentację!
Marcin Rąbczyk
575 90... Wyświetl numer
Galeria Nieruchomości


 

Aktualizacja: 23.02.2026

Numer oferty: 66351656

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry