Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Mikołaja Kopernika
2 2018 55 m2 1 199 500 zł
Klimat Loftu 2-pokojowe mieszkanie + balkon (55m2): zdjęcie 97796603
Klimat Loftu 2-pokojowe mieszkanie + balkon (55m2): zdjęcie 97796604
Klimat Loftu 2-pokojowe mieszkanie + balkon (55m2): zdjęcie 97796605
Więcej zdjęć 11

Klimat Loftu 2-pokojowe mieszkanie + balkon (55m2)

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Balkon
  • Winda
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
  • Typ ogrzewania: Co Miejskie
  • Liczba pięter w budynku: 2
Zapytaj o ofertę

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Lokalicja
ul. Kopernika na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni.

Rezydencjonalna dzielnica na pograniczu Płyty Redłowskiej z miastem, które tętni życiem wypełnionymi usługami, dobrą komunikacją miejską, szkołami oraz punktami medycznymi. 20-minutowy spacer dzieli nas od lasu, który zabierze nas bezpośrednio na plażę i brzeg morza Bałtyckiego.

Budynek
Deweloper BMC. Nowe budownictwo z 2018 r., kameralna dwupiętrowa zabudowa. Cichobieżna winda, dwupoziomowa hala garażowa, komórki lokatorskie. Kontrola dostępu.

Mieszkanie
Urocze dwupokojowe mieszkanie w loftowym klimacie o powierzchni 55 m2, uplasowane na drugim piętrze inwestycji. Pełne światła, dzięki dużym oknom oraz otwartej przestrzeni. Pięknie i spójnie wykończone pod kątem designu, w pełni wyposażone mieszkanie z kuchnią z marmurowymi blatami, otwartą na salon, z którego mamy wyjście na balkon od strony wschodniej. W otwartej dużej przestrzeni mieści się duży stół jadalniany oraz narożna sofa, gdzie jest kącik telewizyjny.

Naturalnym optycznym przedłużeniem przestrzeni salonu jest umiejscowienie sypialni za szklaną ścianą z przesuwnymi drzwiami robionymi na zamówienie. W sypialni znalazło się też miejsce na funkcjonalną szafę w zabudowie. Dodatkowa garderoba na wejściu zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. W tym pomieszczeniu wbudowana została także pralka i suszarka. Na lewo od wejścia głównego znajduje się z kolei bardzo pięknie wykończona łazienka, w której zainstalowano prysznic, w szerokiej i wygodnej przestrzeni kąpielowej. Sporo wbudowanych szafek na kosmetyki, czy ręczniki.

Do mieszkanie przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie 85.000 PLN (dodatkowo płatne).

Zapraszam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Prezentacja nieruchomości odbywa się na podstawie uprzedniego uzgodnienia terminu.

Aktualizacja: 08.01.2026

Numer oferty: 66302339

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry