Gdańsk Św. Wojciech - Lipce
5 2021 120.56 m2 1350000 zł
Komfortowy dom szeregowy Gdańsk Łostowice: zdjęcie 98723986
Komfortowy dom szeregowy Gdańsk Łostowice: zdjęcie 98723988
Komfortowy dom szeregowy Gdańsk Łostowice: zdjęcie 98723989
Więcej zdjęć 19

Komfortowy dom szeregowy Gdańsk Łostowice

Rodzaj nieruchomości Dom szeregowy
Dodatkowe informacje:
  • Balkon
  • Garaż
  • Ogródek
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
  • Liczba pięter w budynku: 2
  • Typ ogrzewania: Gazowe
Zapytaj o ofertę

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę w Gdańsku:

KOMFORTOWY, GOTOWY DO WPROWADZENIA DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 

Gdańsk Łostowice, ul. Rytelska  

 120,56 m² powierzchni użytkowej | działka o powierzchni 251m²  | 5 pokoi | ogródek | garaż


OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Nowoczesny i komfortowy dom piętrowy wybudowany i wykończony w 2021r. - środkowy segment w zabudowie szeregowej. 

Na parterze znajduje się przedpokój , łazienka z kabiną prysznicową oraz przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogród.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, przestronna garderoba, która może również pełnić funkcję sypialni, oraz druga łazienka z wanną i kabiną prysznicową.

W domu znajdują się 2 osobne balkony - jeden od strony ulicy, oraz jeden od strony ogrodu. 
Na każdy z nich wyjście z 2 pokoi. 

W domu znajduje się również strych , który obecnie nie jest zagospodarowany, więc jest tu możliwość aranżacji przez nowego właściciela (w najwyższym punkcie wysokość ponad 1,8m)

Dom wyróżnia się ponadczasowym, klasycznym, ale jednocześnie nowoczesnym wykończeniem, a także doskonałą funkcjonalnością z uwagi na rozkład pomieszczeń, oraz zastosowane systemy przechowywania. 
 
Do wykończenia domu zostały użyte materiały najwyższej jakości, nieruchomość jest w stanie idealnym -  zadbane, jasne, przestronne - nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowe do wprowadzenia od zaraz!

Ponadto dom został zaprojektowany  z myślą o maksymalnym komforcie termicznym i niskich kosztach eksploatacji:

- ogrzewanie gazowe oparte na systemie mieszanym:
- na parterze ogrzewanie podłogowe, które doskonale współgra z aranżacją, a umieszczony na podłodze gres utrzymuje doskonały komfort cieplny 
- na piętrze zamontowano tradycyjne kaloryfery, co pozwala na precyzyjną i szybką regulację temperatury w strefie wypoczynku.
- w budynku zainstalowano profesjonalny zmiękczacz wody, znacząco wpływający na żywotność urządzeń AGD i komfort użytkowania.

Pełne media miejskie: Prąd, woda, kanalizacja miejska.

Dom tani w eksploatacji. 

To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, zieleni, dobrego dojazdu, a jednocześnie bliskości pełnej infrastruktury miejskiej.

W bryle budynku znajduje się również garaż jednostanowiskowy, dodatkowo 2 miejsca parkingowe na podjeździe. 


LOKALIZACJA:

Łostowice to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Ceniona za spokój, ciszę, bliskość terenów zielonych , dobry dojazd do centrum miasta, a także szybki dojazd do Obwodnicy. W pobliżu wiele punktów handlowo usługowych i sklepów. Propozycja idealna dla rodzin z dziećmi. 

Lokal beż obciążeń w KW.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą lub chcą Państwo poznać również inne lokale w okolicy, zapraszamy serdecznie do kontaktu pod nr tel. 694 22... Wyświetl numer lub adresem email: k...@grand... Wyświetl e-mail . Posiadamy również inne oferty na terenie Trójmiasta i okolic. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze nieruchomości dopasowanej do Państwa potrzeb!

Aktualizacja: 01.06.2026

Numer oferty: 66394860

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry