Starogard Gdański
Rolna
4 2026 155.74 m2 750000 zł
Nowy dom bliźniak w spokojnej zielonej okolicy: zdjęcie 97897201
Nowy dom bliźniak w spokojnej zielonej okolicy: zdjęcie 97897202
  • Galeria
Starogard Gdański, Rolna 4 2026 155.74 m2 750000 zł

Nowy dom bliźniak w spokojnej zielonej okolicy

Nowy dom bliźniak w spokojnej zielonej okolicy

Rodzaj nieruchomości Dom bliźniak
Dodatkowe informacje:
  • Garaż
  • Aneks kuchenny
  • Nr licencji pośrednika: 20811
  • Liczba pięter w budynku: 1
Zapytaj o ofertę

Biuro Użlis Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży segmentu domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na działce o powierzchni 352 m² przy ulicy Rolnej w Starogardzie Gdańskim.
Inwestycja obejmuje dwa niezależne segmenty oferowane w stanie deweloperskim, dając przyszłym właścicielom pełną swobodę aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i preferencji.
Cena nieruchomości zawiera podatek VAT, dzięki czemu kupujący zostaje zwolniony z obowiązku zapłaty podatku PCC.

Dom o powierzchni użytkowej 155,74 m² jest niepodpiwniczony i został zaprojektowany na podstawie projektu domu MELODIA B 1R2LOK L+LL w sposób zapewniający komfort codziennego użytkowania oraz czytelny podział na strefę dzienną i prywatną. Na parterze zaplanowano wiatrołap, korytarz, salon połączony z aneksem kuchennym, toaletę, kotłownię oraz garaż. Piętro stanowi prywatną część domu, gdzie znajdują się trzy pokoje, korytarz oraz łazienka. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania wysuwanych schodów prowadzących na strych, który może pełnić funkcję praktycznej przestrzeni do przechowywania.
Ściany zewnętrzne budynku wzniesiono z białego pustaka o grubości 24 cm i dodatkowo ocieplono 20-centymetrową warstwą styropianu grafitowego. Elewację wykończono estetyczną strukturą oraz nowoczesną blachą na rąbek stojący. Dach ocieplono wełną mineralną, odeskowano i pokryto papą oraz blachą na rąbek stojący w kolorze antracyt. Zastosowana stolarka okienna firmy Drutex z pakietem trzyszybowym zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną. Wewnątrz wykonano tynki gipsowe, a sufity pokryto płytami gipsowo-kartonowymi. Ściany i sufity pomalowano na biało. Cały dom ogrzewany będzie za pomocą ogrzewania podłogowego, a instalacja została przygotowana pod montaż pompy ciepła typu powietrze–woda, z wyprowadzeniem instalacji z boku budynku. Zakup samej pompy pozostaje po stronie nabywcy. Garaż wyposażono w automatyczną bramę renomowanej firmy Wiśniowski. Okna, drzwi wejściowe, brama garażowa oraz blacha na rąbek stojący utrzymane są w spójnej, nowoczesnej kolorystyce antracytu.
Teren przed budynkiem, taras oraz opaska wokół domu zostaną utwardzone płytą ogrodową. Działka będzie ogrodzona ogrodzeniem z paneli systemowych, natomiast od frontu przewidziano częściowo ogrodzenie murowane wraz z bramą wjazdową oraz furtką.
Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej oraz kanalizacyjnej, które zostały doprowadzone do budynku. Sieć gazowa znajduje się w dalszej odległości.
Dom usytuowany jest na nowo powstającym osiedlu zabudowy jednorodzinnej, w odległości około 3 kilometrów od centrum Starogardu Gdańskiego. Lokalizacja ta stanowi doskonały kompromis pomiędzy szybkim dojazdem do miasta a komfortem mieszkania w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do nieruchomości zapewnia droga utwardzona płytami betonowymi.

Zapraszamy do kontaktu: Karol Kołodziejski, pod numerem telefonu +48 788 76... Wyświetl numer , posiadającym licencję pośrednika PPRN nr 20811.

Oferujemy także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.





Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Aktualizacja: 18.01.2026

Numer oferty: 66318708

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry