Kartuzy
5 2025 205 m2 1 500 000 zł
Nowy dom w Kiełpinie gm. Kartuzy - gotowy do zamieszkania!: zdjęcie 97154243
Nowy dom w Kiełpinie gm. Kartuzy - gotowy do zamieszkania!: zdjęcie 97154244
Nowy dom w Kiełpinie gm. Kartuzy - gotowy do zamieszkania!: zdjęcie 97154245
Więcej zdjęć 13
  • Galeria
Kartuzy 5 2025 205 m2 1 500 000 zł

Nowy dom w Kiełpinie gm. Kartuzy - gotowy do zamieszkania!

Nowy dom w Kiełpinie gm. Kartuzy - gotowy do zamieszkania!

Rodzaj nieruchomości Dom wolnostojący
Dodatkowe informacje:
  • Garaż
  • Taras
  • Ogródek
  • Gaz
  • Woda
  • Miejsce parkingowe
  • Osobna kuchnia
  • Światłowód
  • Typ ogrzewania: GAZOWE
  • Liczba pięter w budynku: 1
Zapytaj o ofertę

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym usytuowany w miejscowości Kiełpino gm. Kartuzy.




Z zewnątrz....

Budynek został wybudowany z drewna w konstrukcji szkieletowej drewnianej usztywnione płytą OSB również została zamontowana płyta przeciwpożarowa. Ocieplony został wełną od wewnątrz oraz z zewnątrz w sumie 25 cm. Jest to projekt indywidualny, co zapewnia wyjątkowość tego domu. Okna w budynku są trzyszybowe, w kolorze grafitu. Działka o metrażu 1065 mkw. jest ogrodzona, posiada bramę wjazdową z napędem. 
Dach również został ocieplony wełną szklaną oraz pokryty blachodachówką.



Wnętrze...

Wchodząc do budynku można wyraźnie odczuć przestrzeń co jest wielkim atutem tego domu. Już na wejściu wchodzimy w spory wiatrołap zabudowany szafą z lustrem, następnie przechodzimy do niewielkiego korytarza a następnie mijamy łazienkę oraz bardzo ładnie urządzoną dużą kuchnię.
Kuchnia w kształcie prostokąta jest niezwykle funkcjonalnie urządzona, jest niezwykle umeblowana z dużą powierzchnią do przechowywania. Całym dopełnieniem części dziennej jest piękny, przestronny salon z którego mamy aż dwa osobne wyjścia na działkę.
Salon doskonale spełnia swoją funkcję dzieli się na część wypoczynkową oraz część jadalną. To idealne miejsce do spotkań w gronie rodziny.
Jest również możliwość zamontowania kominka w salonie, co jeszcze bardziej umili chłodne wieczory, wszystko zostało przygotowane wystarczy tylko wybór kominka.


Na parterze znajduje się również sypialnia z garderobą oraz sporą łazienką.

Z wiatrołapu mamy również przejście do sporego garażu, pralni, pomieszczenia gospodarczego, z którego również mamy wyjście na działkę oraz małą łazienkę. 



Przechodząc na piętro, tam znajdziemy aż 3 sypialnie oraz łazienkę, w której wystarczy zamontować wannę lub prysznic. Podłoga na piętrze jest drewniana, a schody są dębowe.
Na piętrze w korytarzu przygotowano również podłączenie pod odkurzacz centralny.

Jeśli chodzi o ogrzewanie to dom jest naprawdę bardzo ciepły, ze względu ma materiał z którego jest zbudowany (drewno) i solidne ocieplenie wełną mineralną. Ogrzewany za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego.

Metraż poszczególnych pomieszczeń w domu przedstawia się następująco:

PARTER (115,79 mkw.) + garaż 33,05 mkw.
  • wiatrołap - 6,12 mkw.,
  • łazienka 1 - 1,76 mkw.,
  • kuchnia - 12,61 mkw.,
  • salon z jadalnią - 38,18 mkw.,
  • sypialnia - 12,24 mkw.,
  • garderoba - 5,09 mkw.,
  • łazienka przy sypialni - 6,15 mkw.,
  • pralnia - 5,98 mkw.,
  • wc - 1,8 mkw.,
  • pomieszczenie gospodarcze - 17,49 mkw.,
  • klatka schodowa 8,37 mkw.,
  • garaż 33,05 mkw.



PODDASZE (79,10 mkw. po podłodze)
  • korytarz - 8,17 mkw.,
  • pokój 1 - 7,36 mkw. (12,03 mkw. po podłodze),
  • pokój 2 -  8,76 mkw. (14,7 mkw. po podłodze),
  • pokój 3 - 24,09 mkw. (36,04 mkw. po podłodze),
  • łazienka - 4,97 mkw. (6,8 mkw. po podłodze),
  • klatka schodowa - 2,52 mkw.

Powierzchnia użytkowa została określona na podstawie rzutów kondygnacji użytkowych i zliczenia ich powierzchni.




Charakterystyka działki…

Działka o metrażu 1065 jak już wcześniej wspomniałam jest ogrodzona, posiada bramę wjazdową z napędem. Teren nieruchomości jest niezwykle zadbany. Z tyłu mamy niewielki taras, który zapewnia intymność, a cały ogród graniczy bezpośrednio z lasem.

Tak jak już wcześniej wspomniałam nieruchomość posiada przyłączenie do sieci gazowej, sieci wodociągowej. Jeśli chodzi o nieczystości to jest zbiornik o pojemności 10 metrów sześciennych. 

Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą gminną z części ułożoną z płyt yumbo oraz części utwardzonej gruntowej.


Lokalizacja...

Nieruchomość jest usytuowana w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 8 km od Kartuz, miasta powiatowego, co jest ogromnym plusem.
W Kiełpinie znajdziemy rozbudowane zaplecze handlowo - usługowe, szkołę podstawową oraz kościół.
Teren wokół to osiedle domów jednorodzinnych.
Na północ od miejscowości znajdują się: Małe Jezioro i Duże Kiełpino, zaś na południe rezerwat Stare Modrzewie.

Kiełpino od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kupujących - co ma przełożenie na rosnące w szybkim tempie ceny działek na tym terenie.
Warto przyjechać i zobaczyć jak bardzo jest to ciekawe miejsce i idealnie logistycznie usytuowane wobec ważnych punktów na mapie Pomorza!




Zapraszam serdecznie na prezentację!

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Aktualizacja: 14.11.2025

Numer oferty: 66206675

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry