Bojano
Lisia
4 2024 122.2 m2 1399000 zł
Parterowy, stworzone 2 niezależne mieszkania: zdjęcie 98424650
Parterowy, stworzone 2 niezależne mieszkania: zdjęcie 98467045
Parterowy, stworzone 2 niezależne mieszkania: zdjęcie 98424651
Więcej zdjęć 20

Parterowy, stworzone 2 niezależne mieszkania

Rodzaj nieruchomości Dom wolnostojący
Dodatkowe informacje:
  • Ogródek
  • Miejsce parkingowe
  • Typ ogrzewania: Pompa Ciepła
Zapytaj o ofertę

Lokalizacja:
Bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację autobusową. W centrum miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola, przychodnie, hala sportowa, a także wszystkie funkcje handlowe, usługowe i gastronomiczne.

Dom:
Parterowy posadowiony na dużej działce, w którym zgodnie z projektem zaaranżowano dwa niezależne mieszkania. Każde z nich ma osobne wejście z zewnątrz oraz wszystkie niezbędne funkcje: aneks kuchenny, łazienkę, salon i sypialnię. W chwili obecnej w każdej części domu są po 2 pokoje, natomiast istnieje możliwość dodania po 1 pokoju do każdej z nich. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii murowanej, ocieplony szarym styropianem, a dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Dom ogrzewany jest za pomocą pompy ciepła (podłogówka), a ciepła dostarczają również dwie żeliwne kozy.

Pomieszczenia:
Wnętrze domu zostało podzielone na dwie symetryczne części, z których każda stanowi oddzielne mieszkanie. Każda z części ma powierzchnię 61,45 m2, a składają się na nią:
część I/mieszkanie I:
- salon z aneksem kuchennym (kuchenka gazowa) o pow. ok. 34 m2 z wyjściem do ogrodu,
- pokój/sypialnia o pow. ok. 9 m2 z wyjściem do ogrodu,
- łazienka (prysznic) o pow. ok. 7 m2,
- pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 4 m2 (kotłownia),
- korytarz,
- wiatrołap.
część II/mieszkanie II:
- salon z aneksem kuchennym (indukcja) o pow. ok. 34 m2 z wyjściem do ogrodu,
- pokój/sypialnia o pow. ok. 9 m2 z wyjściem do ogrodu,
- łazienka (prysznic i wanna) o pow. ok. 7 m2,
- pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 4 m2 (wejścia na poddasze),
- korytarz,
- wiatrołap.


Działka:
Nieruchomość położona na jednej działce o powierzchni 1.167 m2, a część ogrodowa przedzielona płotem na 2 części. Działka ogrodzona w kształcie zbliżonym do prostokąta z wjazdem w dolnym rogu. Ogród do zagospodarowania. 

Dodatkowe informacje:
- media: ogrzewanie pompą ciepła (plus koza), woda z sieci, prąd, szambo 10m3,
- księga wieczysta bez obciążonej hipoteki,
- wysokość pomieszczeń 270 cm.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Aktualizacja: 02.06.2026

Numer oferty: 66393683

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry