Gdynia Redłowo
Legionów
4 2021 104.89 m2 3590000 zł
taras 140 m² | widok na morze | 4 pokoje: zdjęcie 98503097
taras 140 m² | widok na morze | 4 pokoje: zdjęcie 98503098
taras 140 m² | widok na morze | 4 pokoje: zdjęcie 98503099
Więcej zdjęć 20

Taras 140 m² | widok na morze | 4 pokoje

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Winda
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
  • Liczba pięter w budynku: 6
  • Typ ogrzewania: Co Miejskie
Zapytaj o ofertę

ATUTY:
· Penthouse na ostatnim piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską (jedyny apartament na piętrze)
· Taras 139,34 m² z ogrodem zimowym i zielenią
· Ekspozycja na trzy strony świata
· Apartament nigdy wcześniej nie był zamieszkały
· Inwestycja Alvarium

LOKALIZACJA:
Apartament położony jest w Gdyni Redłowie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Trójmiasta, gdzie życie miejskie harmonijnie łączy się z bliskością natury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, klify, plaża oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy, co tworzy wyjątkowe warunki do codziennego funkcjonowania. Dodatkowym atutem jest bliskość morza (ok. 1,5 km) oraz rezerwatu Kępa Redłowska, które podkreślają unikalny charakter tej lokalizacji.


BUDYNEK:
Alvarium to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks mieszkaniowy zaprojektowany z myślą o osobach ceniących komfort, estetykę oraz styl życia "blisko natury, blisko miasta”.
Na terenie osiedla znajdują się pasaż handlowo-usługowy, przestrzenie rekreacyjne oraz miejsca do wypoczynku.


APARTAMENT:
Apartament o powierzchni 105 m², którego centralnym punktem jest przestronny salon z aneksem kuchennym (37,59 m²) z widokiem na morze oraz panoramę miasta. Kuchnia została wyposażona w wysokiej klasy zabudowę niemieckiego producenta, wyspę oraz nowoczesne AGD (indukcja z pochłaniaczem, piekarnik, zmywarka, lodówka, lodówka na wino), a całość uzupełniają blaty z naturalnego kwarcytu.

Apartament nigdy nie był zamieszkały, dzięki czemu przyszły właściciel będzie jego pierwszym użytkownikiem.

Salon stanowi elegancką strefę dzienną - biokominek oraz żyrandol z kryształowego szkła Murano nadają wnętrzu wyjątkowy charakter, a duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie.

W skład apartamentu wchodzą również:
· sypialnia master (14,88 m²) z garderobą (4,11 m²) i prywatną łazienką (4,73 m²),
· sypialnia (16,52 m²),
· pokój / gabinet (11,93 m²),
· łazienka z prysznicem oraz wanną (6,44 m²),
· przedpokój (8,69 m²).


TARAS:
Taras o powierzchni 139,34 m² stanowi wyjątkową, prywatną przestrzeń do wypoczynku. Wyposażony został w nowoczesny system odpływowy ukryty pod płytkami, a jego część przeszklono i zadaszono, tworząc komfortowy ogród zimowy. Drewniany podest wyznacza strefę relaksu, a starannie zaprojektowana zieleń w kwietnikach nadaje mu charakter prywatnego ogrodu. Z tarasu rozpościera się piękny widok na panoramę miasta oraz Zatokę Gdańską.


INFORMACJE DODATKOWE:
Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie 70 000 zł. 
Nieruchomość została dodatkowo wyposażona w instalację alarmową z możliwością rozbudowy oraz drzwi antywłamaniowe.

Zapraszam na prezentację!
Kamila Mieczkowska 
575 90... Wyświetl numer

Aktualizacja: 29.04.2026

Numer oferty: 66405180

Kontakt
Wyświetl numer
Wróć do góry