Szukaj

Powrót do listy

OFERTA INWESTYCYJNA - Apartament na Starym Mieście

Nieruchomości - Sprzedam
OFERTA INWESTYCYJNA - Apartament na Starym Mieście!

Zamieszkaj w miejscu w którym bogata historia spotyka się z urokliwą architekturą w otoczeniu wody.

Butikowy apartamentowiec, który łączy ze sobą czar gdańskich kamieniczek z nurtem nowoczesności. Oferowany projekt to definicja smaku, jakości i unikalności. Komfortowe i przyjazne miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia. Nasi przyszli mieszkańcy to osoby ceniące luksus i wygodę, to osoby które poszukują pięknych form, ludzie sukcesu szukający prestiżowych wnętrz oraz lokalizacji. Dla których ważne jest nie tylko samo miejsce ale także nieograniczone możliwości i styl życia jaki dana inwestycja dla nich kreuje.

Elegancki projekt, wysoka klasa wykończenia, doskonała lokalizacja w otoczeniu rzeki i Starego Miasta, kameralny i butikowy charakter to główne atuty wyróżniające nasz projekt na mapie inwestycji w Śródmieściu Gdańska.

W pięciopiętrowym budynku z hala garażową znajdzie się tylko 65 apartamentów. Na poziomie parteru wytyczono na przestrzał budynku przejście bramne, które prowadzi nad samą Motławę. Dla komfortu mieszkańców na parterze zaprojektowano reprezentacyjne Lobby.

Nasza oferta to projekt wielowymiarowy. Ekskluzywny i kameralny charakter zaprasza Klientów poszukujących unikalnego miejsca do życia. Jesteś w centrum wydarzeń kulturalnych i towarzyskich a jednocześnie w luksusowym otoczeniu ciszy i przyrody.

Jednocześnie jest to również oferta spełniająca oczekiwania Klientów szukających nieruchomości inwestycyjnych, miejsca na wypoczynek lub biznes. Kupując apartament, zarabiasz podwójnie, nie tylko na rosnącej wartości nieruchomości, Apartament może służyć również jako miejsce na wakacje, pobyty biznesowe i doskonałą lokatę kapitału - poza bardzo szybkim wzrostem wartości nieruchomości w tej części Gdańska, można zarabiać na wynajmie krótkoterminowym, oraz wynajmie długoterminowym.

W ofercie znajdują się apartamenty: 1, 2, 3 i 4 pokojowe. W przypadku mieszkań 3 i 4 pokojowych istnieje możliwość podziału na dwa niezależne apartamenty.

Termin realizacji: III kwartał 2018 roku. Apartamenty w standardzie deweloperskim. Miejsce postojowe: 35.000 PLN

Zapraszamy do prezentacji tej wyjątkowej oferty. Po przysłaniu zapytania na adres mailowy z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Oferta firmy

Gdańsk
Tandeta 1/83
883... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Sprzedam (39) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie