Szukaj

Powrót do listy

WAKACYJNY APARTAMENT - 200M OD MORZA

Nieruchomości - Sprzedam
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

WAKACYJNY APARTAMENT NAD MORZEM - NA SPRZEDAŻ !

ZDERZENIE NOWOCZESNOŚCI i LUKSUSU Z MODERNISTYCZNYM ZACIĘCIEM

Na sprzedaż komfortowy apartament w stanie developerskim o powierzchni 56,27m2, położony na I piętrze nowego, luksusowego apartamentowca z cichobieżną windą, concierge, całodobową ochroną przepięknie zlokalizowanego w gdyńskim Śródmieściu w sąsiedztwie plaży, portu i gdyńskiej mariny.

APARTAMENT:

Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, przedpokój i łazienka.

BUDYNEK:

Nowy, kameralny, komfortowy apartamentowiec swoim kształtem nawiązujący do morskiej fali, z concierge oraz całodobową ochroną, podziemną halą garażową, doskonale zlokalizowany w prężnie rozwijającej się nadmorskiej części miasta. Budynek w trakcie budowy. Oddanie do użytkowania w 2019 roku. Wsześciopiętrowym budynku znajdują się 73 apartamenty opowierzchni od30 m2 do150 m2. Ostatnia kondygnacja budynku jest cofnięta, znajdują się tam przestronne tarasy zwidokiem namorze, przynależne dopenthousów. Pozostałe apartamenty posiadają duże balkony lubloggie.
Nowoczesne, wygodne windy obsługujące również halę garażową zapewniają komfort iwygodę. Cały obiekt jest wpełni monitorowany, aprofesjonalną opiekę iobsługę budynku zapewnia concierge.

Znajdują się tu komfortowe apartamenty, lofty ipenthousy onajwyższym standardzie oraz miejsca nabiura ilokale usługowe. Budynek posiada dwie klatki schodowe zwindami, obsługujące również halę garażową. Miejsce spotkań iwypoczynku dla wszystkich mieszkańców stanowić będzie wewnętrzny zielony taras, usytuowany naparterze.

Zokien budynku będzie można podziwiać wschody izachody słońca nazatoce, statki wpływające doportu iżagle łopoczące nawietrze.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA w rozkwitającym Śródmieściu Morskim, w ścisłym centrum miasta a zarazem z dala od hałasu i zgiełku 200 m od MORZA, w sąsiedztwie Skweru Kościuszki i Teatru Muzycznego, reprezentacyjnej ul. Świętojańskiej, Bulwaru Nadmorskiego i plaży miejskiej, dworca PKP, tarasu widokowego na Kamiennej Górze

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA - MOŻLIWOŚĆ ODLICZENIA 23% PODATKU VAT!

CENA: 535 000 PLN NETTO (9 500 PLN/m2)

Szukasz inwestycji w nieruchomości? Sprawdź więcej propozycji na naszej stronie internetowej www.gdyniamarina.pl

Oferta firmy

Gdynia
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 29A
58 ... Wyświetl numer
517... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Sprzedam (216) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie