Wróć do góry

Zamienię dom na niewielkie mieszkanie w Trójmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 5
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdynia Demptowo
Skarbka 
Rodzaj nieruchomości
Dom wolnostojący
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
47 m2
Typ ogrzewania
Elektryczne
Powierzchnia działki
120 m2

Treść ogłoszenia

Jak w tytule - zamienię domek wolnostojący na niewielkie mieszkanie w bloku (1 lub 2 pokojowe) na terenie Trójmiasta. Zamiana możliwa za dopłatą lub ewentualną spłatą zadłużenia na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej/Spółdzielni. Warunkiem koniecznym jest, aby mieszkanie znajdowało się na parterze (max 1 piętro) w przypadku braku windy w budynku.
 

Opis nieruchomości:
Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Gdyni w dzielnicy Demptowo
przy ul. Skarbka (dzielnica jest czysta, cicha i dobrze skomunikowana z resztą Gdyni). Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz wielorodzinna, a w niewielkim oddaleniu znajdują się tereny leśne ze ścieżkami rowerowymi i malowniczymi widokami. Niedaleko znajduje się market spożywczy, sklepy osiedlowe, jak również przychodnia czy placówki oświatowe – szkoła i przedszkola. W odległości ok 300 m w linii prostej znajduje się Obwodnica Trójmiasta, osłonięta ekranami drogowymi dźwiękochłonnymi (dzięki czemu jest bardzo cicho). Domek stoi na działce o powierzchni 120,00 m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 47,00 m2 (do powierzchni użytkowej nie wliczono strychu, który może zostać zagospodarowany w dowolny sposób). Do domu przylega osobne niewielkie pomieszczenie z odrębnym wejściem, które służy jako warsztat/składzik. Pomieszczenie może idealnie sprawdzić się w roli ewentualnej kotłowni, w przypadku zmiany sposobu ogrzewania nieruchomości (aktualnie ogrzewanie jest na prąd). Domek został odnowiony z zewnątrz około 10 lat temu (został ocieplony i odnowieniu uległa elewacja zewnętrzna). Wnętrz nieruchomość wymaga remontu/odświeżenia. Ilość pomieszczeń: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + osobne pomieszczenie gospodarcze, mała spiżarnia i strych.

Stan prawny nieruchomości:
Nieruchomość stanowi odrębną własność i posiada prawo do zabudowy. Dla nieruchomości założona jest księga wieczysta. Brak zadłużenia lub jakichkolwiek obciążeń na hipotece.
Więcej szczegółów mogę udzielić w wiadomości prywatnej/podczas rozmowy telefonicznej.
Możliwość sprawdzenia stanu nieruchomości osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Wszelkim pośrednikom nieruchomości dziękuję!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65218807
  • Data wyróżnienia: 23.02.2023
  • Data wprowadzenia: 20.02.2023