Koszenie,przycinanie drzew,krzewów, żywoplotow, aeracja wertykulacja

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 4

Koszenie,przycinanie drzew,krzewów, żywoplotow, aeracja wertykulacja

Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Usługi

Prace Ogrodowe - Wycinka drzew, przycinanie żywopłotów, przygotowanie działek pod inwestycje, zakładanie trawników
Potrzebujesz pomocy w swoim ogrodzie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy różnorodne prace ogrodowe, które sprawią, że Twój ogród będzie wyglądał znacznie lepiej

Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Wycinka drzew: Drzewo, które psuje Ci widok? Bez problemu się tym zajmiemy! Zabierzemy się za wycinanie drzew w Twoim ogrodzie i zagwarantujemy, że wszystko zostanie zrobione sprawnie i bezpiecznie.
  • Przycinanie żywopłotów: Jeśli Twój żywopłot potrzebuje trochę miłości i dbałości, nie ma sprawy! Nasz zespół ekspertów przycina żywopłoty, aby wyglądały świetnie i były w doskonałej formie.
  • Przygotowanie działek pod inwestycje: Marzysz o czymś wielkim na swojej działce? Daj nam znać, a my przygotujemy teren do Twojej inwestycji! Usuniemy wszelkie przeszkody, wyrównamy powierzchnię i przygotujemy grunt do realizacji Twoich planów.
  • Zakładanie trawników: Chciałbyś mieć piękny trawnik, na którym można się relaksować? Nic prostszego! Zajmiemy się przygotowaniem podłoża, dostarczymy najlepszą jakość trawy i profesjonalnie ją zasiejemy lub położymy na rolkach. Będziesz mógł cieszyć się zielonym dywanem w swoim ogrodzie.
            Zapraszamy.

Data dodania ogłoszenia: 20.03.2023

Aktualizacja: 10.06.2024

Wróć do góry